Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a samsung galaxy mini...

Milyen a samsung galaxy mini telefon?

Figyelt kérdés

2012. okt. 30. 19:49
 1/7 anonim válasza:
szerintem elég jò :D nekem is az van fehérben ^^ kb. a sulinkban meg 10 gyereknek meg sok embernél látom :)ez is azt jelenti ,hogy nem rossz a sima mini a 2-t az nem tudom :/
2012. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
nagyon rossz, és drága is a tudásához képest
2012. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Túlárazott, gyene hardver szoftver, fos kijelző
2012. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. és 3. kommentelöhőz csatlakozom..nem éri meg az árát..régi és gyenge hardver, kijelzője is egy sz*r szóval szerintem nem jó.
2012. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg az árát. A kijelző egy kalap sz*r 2 méterről is látod a pixeleket, a hardver gyenge a kamera úgy szint kaki
2012. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sz*r! azért van sok embernek mert jó volt a reklámja
2012. okt. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A legsz@rabb a kategóriájában, "csak" ennyi a hátránya a kategóriához mérten: nagyon sz@r kijelző, még a rosz szemű ember is látja a pixeleket, nem beszélve az ultra gyenge fényerőről, az üzemideje sz@r, ahogy a kamerája is, a hardvere marha elavult, és marha gyenge, az anyaghasználata is sz@r.


Azért járkál sok ember ilyen kukába való sz@rral, mert szétreklámozták vele az egész médiát, sőt még most is reklámozzák, és az átlag ember, aki nem ért hozzá, az azt hiszi, hogy ha mindenkinek ilyen telefonja van, akkor biztos nem lehet rosz, és ez láncreakciószerűen terjed.


És még egy bizonyíték, hogy sz@r telefon: Itt a gyakorin is, meg az ismerőseim körében is sokkal több olyan embert találok, aki kiábrándult a mini-jéből, vagy bármelyik egyéb galaxy-jából, mint akik más márkából ábrándultak ki.


A mini helyett vegyél xperia tipo-t, vagy ha nem jön ki az ára, akkor huawei ascend y200-at.

2012. okt. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!