Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC windows-al, vagy LG...

Vslac kérdése:

HTC windows-al, vagy LG androiddal?

Figyelt kérdés

hahoo!


szeretnék telot venni.. már pár hete nézegetem a kütyüket kb 55eFT értékben (max).

szeretnék olyat, ami még kb 2évig MINIMUM telefon :) kettő alternatívát találtam: LG p705 L7 és HTC radar.. mindkettő tetszik és nem tudok dönteni..

HTC-t választanám kapásból, ha android lenne rajta (mivel windowst még annyira nem ismerem), de mivel ez nem így van, hezitálok..

LG is bejön, de olvastam pár rossz véleményt neten..


szerintetek? :)



2012. okt. 30. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen HTC, az LG egy f.s!

Egyébként, mennyire fontos, hogy újonnan vásárolj készüléket? Én használtan vettem HTC Desire-t 40 000-ért még márciusban és tökéletesen működik, androidos, 2010-es telefon, de az amoled kijelzője gyönyörű.

2012. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

az előző mobilom lg gt540.. kicsit kiábrándító, de naiv vagyok, és reménykedem, hogy a többi lg nem ilyen :)


elektronikai cuccoknál ragaszkodok az újakhoz (tudom, hülye tulajdonság..:) )

2012. okt. 30. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:

én nem szeretem a windowsphone op.rendszert de inkább azt mondom hogy akkor már a HTC-t vegyed..azt olvastam hogy nem olyan jó az az Lg..

Egyáltalán nem baj hogy ragaszkodsz az új készülékekhez, én is. Amúgy van egy jó telefon Sony Xperia U nagyon jó kis telefon (Android van rajta, 5mp-s kamera vakuval, előlapi kamera, 1Ghz-es 2magos processzor) csak ajánlani tudom.

2012. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
LG-t tényleg ne vegyél, ismerősömnek is csak a gond volt vele. Ha HTC-t szeretnél Androiddal akkor szerintem Desire S, az esik árban a legközelebb. Vagy akár választhatsz Sony-t is(mondjuk az xperia u szerintem lányos), azok is jók, inkább hardwareben. De gondolom volt már a kezedben HTC:)
2012. okt. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább egy androidos Sonyt. Ott az U, vagy a sola.
2012. okt. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi srácok a válaszokat!

a sony ericsson u annyira nem jön be :)


4 hete már csak telefonokat nézegetek (videók és leírások..). és ebben az árkategóriában ez a kettő a befutó nálam :) filóztam még alcatelen, meg motorolán, de lemondtam róluk hamar..

2012. okt. 31. 10:51
 7/8 anonim válasza:
windows phone-t ne vegyél alig van rá normális alkalmazás (sajnos nekem windows phonom van)
2012. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
osztály társamnak is az van és olyan lassan tölti le az alkalmazásokat hogy csak na.
2012. nov. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!