Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az Android-os...

Mi a különbség az Android-os vagy a Bada operációs rendszer között?

Figyelt kérdés
Konkrétabban új telót akarok. Az egyik Wave y a másik Galaxy W. A baj csak az hogy Wave y jobban tetszik, de nem tudom mi a különbség a 2 között. Ja és az is baj hogy Telenoros vagyok és náluk nincs Wave y.Ez még nem is gáz mert karácsonyra kell és csak reménykedek benne hogy addig leutánozzák a Vodafonosokat mert már náluk láttam.=( Szóval első kérdés FENN, második meklyiket ajánljátok, harmadik (inkább kérés) ha láttok Telenornál akkor írjatok. Előre is nagyon köszi. :DDD

2012. okt. 31. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:

ég és föld.


eggyik egy zárt rendszer (bada) nincs rá sok alkalmazás.

az android egy nyilt rendszer sok sok alkalmazás és támogadás. a badára soha nem lesznek app-ok amik fontosak lehetnének. amugy belsöre kb ugy néz ki. csak levan pusztitva az egész.


badánál azt kapod amit látsz. androidnál meg azt csinálsz belöle amit akarsz

2012. okt. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a gyors és segítő választ. :D
2012. okt. 31. 00:43
 3/4 Mikey1988 ***** válasza:
Tudtommal a Bada is nyílt operációs rendszer, csak az a Samsung sajátja. Sok alkalmazást annyira nem tudsz rá tölteni. Meg eleve ha jól emlékszem, akkor a Badát már nem fejleszti tovább a Samsung, helyette a Tizen-nel foglalkozik.
2012. okt. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :D
2012. okt. 31. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!