Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek Sony Xperia Tipo-ja...

Akinek Sony Xperia Tipo-ja van, mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett, az ára is viszonylag barátságos, viszont eléggé kicsi telefonnak tűnik, illetve azt mondják, hogy játékra nem nagyon alkalmas...


Néhány átfogó, tartalmas, segítő választ nagyon megköszönnék!



2012. okt. 31. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Épp ugyanúgy jó, és alkalmas játékra, mint egy hasonló kailberű tleefon, sőt, még jobb is, mert 512 MB RAM+ICS van rajta, tehát futnak rajta szépen. Nem kicsi a telefon, jól lehet rajta bármit végezni, és külsőre is szép :) Jó választás.
2012. okt. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyenem, de tudom, hogy milyen telefon, és szerintem nincs jobb a kategórkájában, játékra meg alkalmasabb, mint mondjuk az 50000-be kerülő galaxy ace, és a kategóriájában is ez a legalkalmasabb játékra.
2012. okt. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. okt. 31. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!