Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot-995? (többi lent)

Alcatel ot-995? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ez elég jó telefonja az alcatelnek, jó nagy is, gyors is és ugye ott az ICS. De akkor is félek. Véleményetek szerint megéri, nem fog elromlani?

2012. okt. 31. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
hy na szoval JOOOO ahogy a tobbi ugyanilyen kerdesre is mondta mindenki nekem van hasznalom akku ami gyenge picit. amugy zsiiir lapozzz visza olvassad el az elozo velemenyeket tobb tucat ugyan ilyen kerdes van...
2012. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

nekem az van és fantasztikus, nagyon imádom :)

nagyon sok előnye van és szinte nincs hátránya. nekem csak az nem tetszik, hogy a kamera zárhangját nem lehet levenni, de ez nem olyan nagy hiba. előnyei: nekem a méret nagyon fontos, tehát jó nagy és nagyon jól van összerakva. nagyon gyors, ami szintén fontos. adnak hozzá sd kártyát. és még rengeteg más előny. VEDD MEG, NEM FOGOD MEGBÁNNI!!

2012. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi :) amugy valószínű hogy megveszem már gyüjtök rá :D kösz a segitséget ;)
2012. nov. 2. 22:02
 4/5 A kérdező kommentje:
ja és amugy van már ics? :D
2012. nov. 2. 22:41
 5/5 peti831214 ***** válasza:
ZTE Grand X IN-t vegyél! Klasszisokkal jobb, erősebb, szebb mint az Alcatel! Ára hasonló mindkettőnek! És gyárilag az ICS van rajta!
2012. nov. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!