Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia sola-t vagy zte...

Hevesi kérdése:

Sony xperia sola-t vagy zte grand x in-t vegyek?

Figyelt kérdés
sok net sok játék nagyon kevés film

2012. okt. 31. 21:45
 1/10 anonim válasza:
szerintem a sony-t, a zte már hallomásból is elég kutya márka.. a sonyk meg jók/tapasztalat/ +a sola jobb teló is szerintem
2012. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
oké köszi
2012. okt. 31. 22:08
 3/10 peti831214 ***** válasza:
Ne higyj az előző hozzászólónak! Nagyon is brutál jó ez a ZTE telefon! Messze veri a Solát! Én ilyet használok, szal elhiheted! Volt Xperia U és P készülékem is! De egyikért sem adnám ezt oda! Szerintem nagyon megéri! És gyönyörűen összerakott prémium érzetű telefon!
2012. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a sony-t vedd, mert hardverben lehet, higy kivcsit gyengébb, de nincs nagyon érezhető különbség, és a zte finoman is fogalmazva harmatgyenge kamerájú, és üzemidejű, és szerintem sem olyan minőségi márka, mint a sony, hanem csak egy kínai márka, aki utánozza a nagyokat, és kínai módra rakják össze, hogy olcsók legyenek.
2012. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 peti831214 ***** válasza:

Bambusz ne legyen előitéleted! Te is csak egy márkafób user vagy csak!

A ZTE Grand X IN-t fogd egyszer a kezedbe és kapásból rájössz,h az összeszerelésről alkotott véleményed kicsit sem állja meg a helyét! Brutálisan jól össze rakott telefon ez, nagyon jó anyaghasználattal! Hardveresen is élből leveri a Solát! Igaz nekem pont nem volt Solám, de U-m és P-m igen! Szal össze tudom hasonlítani az Xperia készülékeket a ZTE-vel! És a ZTE sokkal fürgébb és gördülékenyebb! Az U szaggatott és akadozott az ICS alatt, míg a ZTE hasít rajta! És mivel a Sola hardveresen teljesen hajaz az U-ra ezért én azt mondom, h bizony a Grand X IN-t egyik sem közelíti meg! A kérdezőnek meg nem előítéletek alapján kellene "segíteni", hanem tapasztalatok alapján, mert így félre vezeted! SZAL KEDVES KÉRDEZŐ HIDD EL, H A GRAND X IN EGY NAGYON_NAGYON JÓ VÉTEL! A nála sokkal drágább übermárkákkal felveszi a versenyt!

2012. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hallod ha neked van olyan telefonod menj fel a Google Play-re és nézd meg hogy optimizálva vannak e rá ezek a játékok

Nova 3 Modern Combat 3 GTA 3

2012. nov. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert Sonyi Xperia Solára szinte az összes játék le van optimizálva ZTE Grand x IN-t meg nem ismerem :/

Ha Nova 3 meg a Modern Combat 3 nincs meg rá akkor felejtős telefon mert akkor semmi értelme az 1.6Ghz-s intel procinak

2012. nov. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz
2012. nov. 3. 08:47
 9/10 anonim válasza:

Szia!


A kérdésedre a válasz: egyértelműen ZTE Grand X IN!


Bárhol az interneten ha utánanézel, olvasol tesztet, nézel videot kiderül, hogy magasan jobb telefon. Jelenleg a piacon kapható legjobb ár/érték! A ZTE márka mára már kiforott, Blade, Blade 3, Grand X In, Grand S, mind kiváló ár/értékű telefonok. Hasonlítsd össze más telefonokkal egész nyugodtan.


A fentebb említett játékok: GTA3 már működőképes, többiről nem tudok. De ne 3 játék miatt dönts egy sokkal rosszabb képességű telefon mellett. ZTE-re jön a Jelly Bean is.

2013. jan. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 peti831214 ***** válasza:

Grand S még nincs! :) De majd lesz! És überbrutális! Szal ezek után gagyizza le bárki is a ZTE-t! Jah és teszem hozzá kb 100 ezer forint lesz az ára! Ezzel a tudással ez aprópénz érte!


Pár dolog róla:


A készülék viszonylag nagy alapterülettel rendelkezik, a 142 x 69 milliméteres méretek mellé viszont mindössze 6,9 milliméteres vastagság tartozik. Az enyhén íves hátlap a nagy méretet hivatott ellensúlyozni, a beszámolók alapján kényelmes fogást biztosítva a tepsinek. A készülékház unibody kivitelű, azaz egy darabból van kifaragva, az anyaga polikarbonát. Hat eltérő színben kerül majd piacra, melyek listája egyelőre nem ismert, a kiállított példányok fehérben és türtkizkékben pompáztak.

Az előlapon egy ismeretlen technológiát használó öt hüvelykes kijelző kapott helyet, a felbontása 1080 x 1920 képpont, a pixelsűrűség így 440 ppi. A panel alatt három kapacitív gombot találunk, a szokásos vissza, főképernyő és beállítások trióra lehet számíthatunk. Az előlapi kamera 2 megapixeles, a hátlapon egy 13 megapixeles fényképező csücsül. Utóbbi autofókuszos, FullHD videót vesz, vakuval, beépített arcfelismerővel és rázkódásvédelemmel rendelkezik.

A hardver szinte megszólalásig hasonlít a CES-en bejelentett csúcsgépekéhez. A hátlap alatt egy negyedik generációs Qualcomm Snapdragon (pontosabban egy APQ8064) lapkakészlet dolgozik. Az S4 Pro családba tartozó SoC 28 nanométeres, a lelke egy négymagos, ARMv7 utasításkészletű, magonként maximum 1,7 GHz-es Krait processzor. A grafikus műveleteket egy Adreno 320 végzi, a RAM mérete 2 GB, a belső tárhely kapacitása 16 GB; utóbbi microSD-kártyával bővíthető. Adatkommunikációs szempontból sem lehet panaszunk a Grand S-re, a szokásos alapok mellett egy LTE-modemmel is rendelkezik a telefon, 100 Mbps letöltési és 50 Mbps feltöltési sebességet kínálva.

A telefonon Jelly Bean fut (ám az nem derült ki, hogy 4.1 vagy 4.2), melyre egy saját felhasználói felületet húzott a ZTE. Érdekes szoftveres extra a Palm Manager, amely az alkalmazások kezelésére, az energiahasználat optimalizálására és a személyes információk védelmére szakosodott. A telefon egy 1780 mAh kapacitású akkumulátorral rendelkezik, Kínában már 2013 első negyedévében piacra kerül.

2013. jan. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!