Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE grand x in:vélemény?

Pv98 kérdése:

ZTE grand x in:vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Mi a véleményetek erről a telefonról a fényképezője, a tartóssága és az aksija érdekelne..:)De persze amit tudtok azt leírhatjátok.:D

Köszii..



2012. nov. 1. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:

A fényképezője nem vlami szép képeket csinál, a többiről nem tudok nyilatkozni.


Egy Sony Xperia U, vagy Sola sokkal jobb megoláds

2012. nov. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. nov. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi és a fényképezője mért nem csinál jó képeket hiszen 8 megapixeles!!!eddig azt olvastam hogy jó:)
2012. nov. 1. 09:51
 4/9 peti831214 ***** válasza:
Egyáltalán nem jobb sem az U, sem a Sola! Nekem volt Xperia P-m és U-m is! De ez a ZTE messze veri őket tudásban! Jelenleg ilyenem van és brutálisan jó vétel! Nagyon minőségi cucc lett! Ez nem Blade, nem Skate! Ez már egy prémium termék lett emberek! És legalább megfizethető!
2012. nov. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm..:) és mi a véleményed a kamerájáról milyen képeket csinál?..:)
2012. nov. 1. 09:55
 6/9 peti831214 ***** válasza:
Hát én most erősen borús időben fényképezgettem vele! Ennek megfelelően nem a legjobbak a képek, de ilyen időben az Xperia készülékeim sem tudtak volna jobbat! Szikrázó napsütésben szerintem szép képeket készít majd! A videórögzítésről meg van Youtuebon 1080-as felvétel! Szal ott megnézheted azt! Összességében tényleg szuper telefonra sikeredett! Jó nem egy HTC One X, nem egy SGS3 és nem is Xperia S, de nem is 100 ezer fölötti az ára! Webshopban én 58500 ft-ért vettem dominósan! Kétlem,h ezen az áron valaki tudna nekem ilyet, de legalább ezt megközelítőt mutatni! Szal ne gondolkozz, vedd meg bátran!
2012. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi az infót és esetleg nem tennél fel egy olyan képet amit azzal csináltál?:)

Előre is köszi:D

2012. nov. 1. 21:00
 8/9 peti831214 ***** válasza:

Itt egy kép! Ma készült kisebb napsütésben! Győr vasútállomás!

[link]

2012. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm..:))
2012. nov. 2. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!