Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem? ZTE Grand X...

Melyiket vegyem? ZTE Grand X IN vagy Alcatel OT-995?

Figyelt kérdés
T-mobile

2012. nov. 1. 10:01
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:

Szerintem ZTE (mondjuk nem vagyok oda ezért a márkáért)

de Sztem nem lehet rossz. Mondjuk én a 8MPes kameráért venném.Meg elvileg a CPU-ja is jobb. Akkor már inkább vennék egy Xperia U-t, És arról tudom hogy jó márka és hogy jól van összerakva igaz hogy csak 5,5GB a tárhely és nem bővíthető de még szerintem mindig többet ér mind a 2 telonnál (saját vélemény)

2012. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
Szerintem Alcatel 995 , .
2012. nov. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
Pont azért nem veszek U-t mert nem is fér rá szinte semmi, kevés nekem az a tárhely.
2012. nov. 1. 16:21
 4/58 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül, én is e két telefon között vacilálok:)
2012. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
Még annyit elfelejtettem, hogy speciel hiába az 1GB memória a ZTE-be, az OT-995be meg csak 512, meg 2GB tárhely, ZTE-be meg 4.. Nekem barátságosabbnak tűnik a 995:) Menüileg is, meg mittomén, ZTE olyan lehangoló.. OT-995re meg nagyon sok pozitívat hallottam.. :) Szal több %-ot adok a 995nek mint a Grand X-nek,nálam beváltabb:)
2012. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim válasza:
az alcatelre nem tudom meddig lesz még pozitiv vélemény.1-honapos az enyém, jonak jó csak azért kicsit többet vártam tölle.vagy én nem értek hozzá :-)
2012. nov. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
Szia. Ha én tehetném biztos a ZTE-t választanám. Jobb a kép felbontás is, kamera is. 1gb ram ami nagy szó mert ha játszol vele akkor nem fog akadni (mármint nagyob kicsi az esélye annak). Zte az kétmagos azaz 2Ghz-es procival szerintem jobban jársz mint az Alcatellel (egy magos, 1,4Ghz-es). Zte-n már a gyári rendszer az ICS. Alcatelen nem rég jött ki (?! Vagy mégsem? Nem tudom biztosan, nem akarok hülyeséget mondani).
2012. nov. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:

Én mind a két telóról olvastam sok jót, de azt mondják, hogy az Alcatel gyakran lefagy :S.

A ZTE Grand X IN az úgy tudom 1 magos és 1,5 GHz.

Az kamera: Alcatel HD, ZTE FULL HD

Alcatelen vagy egy csomó előretelepített felesleg. Szóval még várok, de most inkább ZTE mellett vagyok :)

2012. nov. 2. 11:03
 9/58 A kérdező kommentje:
Azért még jöhetnek tippek ;)
2012. nov. 2. 16:28
 10/58 anonim válasza:
Ma voltam a T mobilnál mert anyám OT 995 akar és azt mondták sokat visznek belőle vissza mert lefegy meg nem ismeri fel a szimről a számokat meg gyorsan felmelegszik amúgy én is ebben a cipőben járok mint te de inkább akkor a ZTE de ha van pénzed akkor nézz körül más teló után én is azt teszem remélem tudtam segíteni:D
2012. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!