Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem? ZTE Grand X...

Melyiket vegyem? ZTE Grand X IN vagy Alcatel OT-995?

Figyelt kérdés
T-mobile

2012. nov. 1. 10:01
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim válasza:

Én is néztem ezt a 2 telefont, meg még 1-2-t ebben az árkategóriában. Megmondom őszintén, nem értek a telefonokhoz . Csak egy összesítést tudok mondani az innen-, és másoktól szerzett tudásomról.

Tehát, én azt vettem észre, hogy csak azok szidják a ZTE-t, akik nem tartottak még a kezünkben, meg hogy kínai márka és azért. De viszont akinek az volt, az mind istenítette! Nekem is eddig úgy tűnik hogy megéri a pénzét eddig.

Viszont az Alcatelt ismerem már egy kicsit. Szobatársamnak 3 hónapja volt, és már megjárta a szervizt. A hugának is olyan van, és az övé meg most van bent, viszont egy harmadik ismerősöm is vett, annak viszont pedig nincs baja!

Engem nem győzött meg eddig az Alcatel.:S

2012. nov. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat ! Valóban zsákbamacska :S
2012. nov. 10. 18:17
 43/58 hurikan23 ***** válasza:

"Mi az hogy valaki 1 valaki 2 magosat kap és még az se egyértelmű h hány magos, elég kínai a dolog... "


Nem kínai dolog. Ott van a linkelt wikipedia meg az intel hivatalos leírása, miszerint ez 1 magos.

Az más dolog, hogy ez egy új technológia a mobilok területén és nem jól ismerik fel azon alkalmazások amik hírből se hallottak az x86 architektúráról.

eddig ugyanis az arm technólógia volt elterjedt ezen a területen...

2012. nov. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 hurikan23 ***** válasza:

"Jó, akkor van olyan telefon, amin normálisan megy minden játék és e körüli az ára ? Xperia nem kell ! "


Xperia sola pedig jobb, mint a samsung és 58-ért függetlenül is megkapod. De miért is nem kell xperia?

2012. nov. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 A kérdező kommentje:
Mert annyira nem jön be, de felírom akkor a Solát is, lehetőségnek jó.
2012. nov. 11. 09:41
 46/58 Kléh Lajos ***** válasza:
A sok okosnak elárulom ,hogy a ZTE Grand x az 2 magos a ZTE grand x IN meg egymagos!De azt irják hogy az in hiába 1 mag de fejlettebb mint a 2 magos!
2012. nov. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:

Fejletteb, de ahogy írták előttem, nagyon sok app és játék nem kompatibilis az x86-al még.

A grand x-et jobban megéri venni, akinek a játékok is fontosak...

2012. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 peti831214 ***** válasza:
Eddig nekem az összes alkalmazást viszi, amiket az ARMv7-es procival szerelt telefonjaim! Egyiknél sem reklamált a telefon! Játékok közül meg csak az Angry Bird's érdekelt eddig is és most is! Azt meg simán viszi a telefon! Szal kompatibilitási problémáim nem voltak vele eddig! Alcatelre vissza térve! Nálam is úgy kezdte a karrierjét a készülék,h szervíz! Egy hétig nem volt a telefon a kezembe, mert hát ugye Pestre kellett felküldeni! Nekem is ugyan az volt a gondja, mint sokaknak! Rendszeresen lefagyott és kikapcsolt magától! Volt,h kivettem a zsebemből,h megnézzem az értesítéseket ki keresett! Aztán néztem egy nagyot,h hoppá,hisz a telefon üzemen kívül van (ki tudja mióta)! Pesten feltöltöttek rá (elmondásuk szerint) egy új szoftvert! De mondanom sem kell,h azzal is ugyan úgy lefagyogatott! Most nővérem használja a telefont és ő is megkínálta a szervizt vele még egyszer! Telefon azóta is rossz! A ZTE viszont nagyon szuper telefon! Lehet,h a procija miatt a játékok nem annyira szeretik, de ezt leszámítva egy nagyon szuper telefon minden tekintetben!
2012. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
Az angry birds az pont az a játék amit a fejlesztő az androidon kívül más platformokra is kiad, le lett fordítva a kód jónéhány proci tipusra...
2012. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 peti831214 ***** válasza:
Na, hát akkor úgyis jól van!:) A STAR WAR'S -os nagyon jól sikerült!:)
2012. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!