Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fel lehet-e bontani a hűségidő...

Fel lehet-e bontani a hűségidős szerződést a Telenornál? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A Telenor küldött egy sms-t, amiben semmit sem ír le, de az egyértelmű, hogy árakat akarnak emelni.

Azt szeretném kérdezni, hogy fel lehet-e mondani a szerződést kötbér fizetése nélkül? Én úgy tudom, hogy ezt meg lehetne tenni, de elég sok akadályt gördítenek a szolgáltatók ez elé.


2012. nov. 1. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
"A legtöbb szolgáltató hűségidővel kombinált kedvezményes előfizetési csomagokat értékesít. A hűségidőt is kikötő szerződéseknél kedvezőbb havidíjakkal lehet ugyan számolni, de idő előtti felmondás esetén a szolgáltató jogosan követeli a díjszabásban erre az esetre külön meghatározott kötbért."
2012. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, h általában a kötbér ilyen esetben 50.000 Ft. Sajna nekem egyszer muszáj volt felmondanom a szerződést, és meg is terheltek ennyivel.
2012. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeséget mondok, de nem vagyok otthon a jogban. Ez nem minősül egyoldalú szerződésmódosításnak?
2012. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De, én is arról olvastam, hogy ez egyoldalú szerződésmódosítás, és ilyenkor díjmentesen fel lehet mondani a hűségidős szerződéseket. Csak ezt nem tudom biztosan. A telenort nem akarom felhívni, mert szerintem biztos nem fognak erről megfelelően tájékoztatni, mivel nem érdekük.
2012. nov. 1. 14:26
 5/5 anonim ***** válasza:
T-mobilnál küldtek smst, hogy díjakat fognak emelni, és x napom van, hogy ha akarom, felmondjam a szerződésem. Talán ilyen alapon megy más szolgáltatóknál is, de ha átnyálazod a szerződésedet, biztos találsz erről valamit.
2012. nov. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!