Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha tettem egy fozot romot...

Ha tettem egy fozot romot (cyanogenmod 9) akkor a gyarit mar sose fogom ra visszatenni?

Figyelt kérdés
samsung galaxy s2, de sose tudom rendesen feltenni a gyarit,mindig van valami bug..

2012. nov. 3. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Húzd le a megfelelő ROM-ot innen [link] Kicsomagolod, Odinban behelyezed a PDA-ba,START, vársz amíg meg nem jelenik egy PASS. Kihúzhatod, beteszed Recorvery-be: Hang fel+Home+Power, Wipe Data, Wipe cache és REBOOT. Ha érthetetlenül írtam le, itt van egy videó: http://www.youtube.com/watch?v=Gixh_q6B_bU&feature=player_em..
2012. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hat nekem nem mukodik,vagyis menni megy a rom csak nekem romania(orange) kell,ami van is tobb,de ics kell amibol 2 talaltam..nos az eggyiknel a hatterbe egy kis negyzetbe kiir nekem valami adatokat amit nem lehet eltuntetni.a masik rom annak meg nem jelentkezik ez a hiba,viszont annal mindig leall valamilyen folyamat..
2012. nov. 10. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Recovery menüben:


Backup and Restore -> Restore -> Legrégebbi fájlt megnyitod, hagyod futni és kész! Sok sikert!

2012. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem megy valami no files fount ot ir ki..
2012. nov. 26. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg nem jó adattárolási eszközt raktál be. Kell lennie egy xRecovery mappának az eszközön (Legtöbb esetben Micro SD kárytán), iletve azon bellül egy "backup" mappa.. Ezt keresd meg! Abban kell lennie 2 Dátumozott mappának (maga a dátum a mappa neve). Ha ezt megtaláltad, akkor a recovery menüből bebootolhatod a régi romot. Ha ezt a mappát kitörölted, akkor sajnos nem tudok segíteni, mert a Samsungok PC programjaihoz nem értek!


Ha ez neked mond valamit:

A Sony-nál van egy SEUS (Sony Ericsson Update Service), ami azt teszi lehetővé, hogy a "darabokban heverő" rom helyére vissza tudd tenni a gyárit. Biztosan gyártottak hasonlót Koreában is, nézz utána!

2012. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!