Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia P vagy S a jobb...

Sony Xperia P vagy S a jobb mobil?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 22:09
 1/5 anonim válasza:
21%

Mind kettő jó telefon.. Igaz megvan a hátránya a p-nek és az s-nek is.. De én P-t vettem. :)

S-nél lehet növelni a Memóriát.

P-nél meg nem. ezért 16gigás.

Lényegében mind a kettő telefon megéri az árát. :)

2012. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Az S-nél te soha a büdös életben nem fogod megnövelni a memóriát te barom állat ..-.-"
2012. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Az S jobb... jobb kamera (12.1mp), jobb proci (dualcore 1.5ghz), ram ugyanannyi, több hely (32GB), a P előnye viszont az alumínium ház
2012. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%

Az s ezekben jobb: erősebb proci, jobb kamera, nagyobb és szebb kijelző, nagyobb belső tárhely.

A p ezekben jobb: van benne white magic technológia, amivel jelenleg a p a legfényesebb kijelzőjű mobil, alumíniumból van, és kb. ennyi.


Szerintem az xperia s-t válaszd, de mind a kettő telefon nagyon jó.

2012. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az S-nek és a P-nek is jó tulajdonságai vannak. Nekem P-m van és csak ajánlani tudom. Gyönyörű képek, HD-ban jelenít meg mindent, remek zenelejátszás, tényleg stramm az alumíniumváz miatt és könnyen kezelhető. A javaslatom mellé az, hogy az S jóval nagyobb, a képernyője is, tehát a fenntartásához több energia kell, mint a P-jéhez.

Árban húszezer forint különbség van köztük körülbelül, ami kicsit könnyebbé teszi a választást. Attól függ, hogy te mit szeretnél. Az S nagyobb, többet tud, komolyabb. A P kicsit kisebb, de ugyanúgy sokat tud és még mindig komolyabb, mint az U.


Én P-párti vagyok, azért vettem meg ezt. Az S már nagyon nagy volt nekem. A neten rákereshetsz képekre a különbségekről köztük. :)

2012. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!