Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem töltődik fel a...

Miért nem töltődik fel a telefonom?

Figyelt kérdés

A töltővel nincs baj, mert a tesómét tölti.

Samsungról van szó.


Mi lehet a baja?


Volt már valakinek hasonló problémája?


Van rá megoldás?


Köszi.


2012. nov. 3. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
HA működik és nem töltődik az egyik lehetőség hogy szoftveresen nem jelzi de tölt a másik hogy valami elszállt a töltő elektronikában és azért de egyébként milyen telo?
2012. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Samsung s3650


Nem csak nem jelzi, hanem tényleg nem tölt.


És azt a valamit, ami elromolhatott, drágán javítják?

2012. nov. 4. 13:06
 3/7 anonim ***** válasza:
HA csak érintkezési hiba akkor csak 1000 2000ft bár egy pont forrasztásért ez is pofátlanság elkérni hisz az egész szétszedés el együt tart 15 percig. HA valami komolyabb pl alap csere akk nem éri meg az nagyon drága de ha beviszed akk úgyis megmondják és ha jofej az eladó nem is kell semit fizetni a szétszedésért, de persze nem csak kedves emberekből áll a világ. Egyébként én Galxy miny-nél láttam tőbb olyat is hogy a töltőre tevéstől egyszerűen a kijelző fele meghal.
2012. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Forrasztani kellett. Haver megcsinálta, de most meg a képernyő homályosodott be egy részen. xDD


Az mitől lehet. Szétszedtük és olyan lett.

Olyan mintha valami befolyt volna a képernyő és a kijelző közé.

De persze semmi sem folyt be.

2012. nov. 6. 15:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt főleg az okozza ha szétszeded és poros lesz ha csak kicsit homályos elképzelhető hogy a kijelző vagy az érintő panel szétszedés közben egy fa lapon feküdt és meg lett mozgatva ezek elégé érzékenyek az ilyenre ajánlok még egy szétszedést és tisztítás csak óvatosan egy szemüveg törlő kendővel de csak finoman, vAgy esetleg csak zsíros lett az ujjadtól ahogy szét lett szedve kívánom hogy csak ez legyen a gond (lehetőleg ne egy poros szobában hanem valami viszonylag tiszta helyen kell szétszedni az alkatrészeket és a telefont is valami puha anyagra kel tenni és a csavarokat meg valami edénybe)Üdv sanykaraj
2012. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Eltaláltad!

Fa asztalon feküdt. :/

Akkor most vége a kijelzőnek?

2012. nov. 9. 05:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem csak kicsit karcos maradd Nem szép de használható. Ha nagyon zavar akkor viszont cseréld le én is elszúrtam egyszer azóta nagyon vigyázok :D
2012. nov. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!