Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört kijelző help?

Betört kijelző help?

Figyelt kérdés
WT19 i telóm van, és rendesen betört az LCD! Tudom garancia nincs, de hogy úszom meg jobban ha beviszem a telenorhoz javíttatni, vagy ha veszek lcd kijelzőt rá külön (9000ft)? Ha az utóbbi azt hol szereltessem be? köszi
2012. nov. 3. 23:35
 1/5 bp1985 ***** válasza:
A telenor nem csinálja meg, max a sony. Az általad beépített kijelző miatt pedig a garanciát elveszted. Tehát vagy gari ugrik, vagy irány a sony szervize.
2012. nov. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

eBayről vegyél kijelzőt, az kb 1500Ft (ezek a szervizek, mint látod, nagyon lehúzósak)

és keress valami techbuźit az osztályban, vagy munkahelyen, aki egy ezresért beszereli neked.

én az iPhone 4S-em kijelzőjét 3000Ft-ból cseréltem.

2012. nov. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs garancia én is inkább a házi módot javaslom A yuotube tele van olyan videókal hogy hogyan kell ilyeneket csinálni megnézed beszerzed a megfelelő szerszámokat ha esetleg olyan kell hozzá. Itt ajánlott egy infó boltban dolgozni vagy ismerni vk onnan (nekem is onnan vannak megfelelő szerszámaim) és sip sup szét lehet kapni de nem csavarhúzóval feszegesd a telefont inkább egy műanyag kés ajánlanék tapasztalat
2012. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kajak nem értem...hogy lehet betörni egy kijelzőt? Mert én sokszor leejetttem már a telefonjaimat, de nem tört még be a kijelzőjük... Bocsi az OFFért.
2012. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én láttam olyan sonyt ami csak azért tört be mert egyszerűen asnyira feszes volt rajta az érintő panel hogy a megfelelő helyen való nyomással az egész kijelző össze tört egyébként ha a telefonod az élére esik és az érintő panel közel van az éléhez és rá esik nagy az esélye a törésnek illetve ha egy kavicsra ejted rá akkor is. Nem túl nehéz tönkre tenni
2012. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!