Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance...

Samsung Galaxy S Advance készülékről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Örülnék ha olyan válaszolna, akinek ilyen készüléke van, vagy volt ilyen a kezébe! :)

2012. nov. 4. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Használtam ilyet, szerintem jó.

Pár éve még csúcskategóriás készülék volt :)

2012. nov. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most már nem jó elavúlt nagyon Sony telefonnal jobban jársz
2012. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért annyira nem elavult, év eleje körül jelent meg. Szerintem egész jó kis teló.:)
2012. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1 és 3. válaszoló köszönöm! :)

Készülékvásárlás előtt vagyok, és t-nél 56.000ért venném meg, szerintem jó vétel lenne :))

2012. nov. 4. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert ahogy a második mondta, már nem a leg újabb, és olcsóbban lehet kapni xperia sola-t, vagy u-t, és ezek jobban optimalizáltak, jobb az anyaghasználatuk, szebb a kijelzőjük, és ugye újabbak is.
2012. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én használok ilyen telefont, mert a legjobb haveromnak ilyen van, és szinte mindig ideadja, szóval én tudok róla neked tapasztalatokat mondani.

Nagyon gyors és jó teló, és elsőre lehet, hogy kevésnek hangzik a 768 mb RAM, de nem kevés. Épp elég. Gyors, a képernyője sem csúnya, hiába amoled, és minden elindul rajta. Az egytlen hátrány, ami nekem nem tetszik, hogy a videófelvételt elég lassan indítja el és fényképet is elég lassan készíti el. Viszont amit készít, az szép. ha még van valami kérdésed, akkor szólj. ja és azt tudom, hogy mindig nyomkodja, és a telót minden másnap töltenie kell, mint a többi androidos telót.

2012. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!