Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit rontottam el? (telefon)

Mit rontottam el? (telefon)

Figyelt kérdés
Bluetoothon küldtek nekem fényképeket és az egyik fényképet berakta a zenelejátszó képéhez,mármint ahogy vannak az albumok azt a képet tette be mindegyikhez. Xpera x10 mini pro. És kicsit se gáz,hogy egy templom van 500x a zenelejátszómban. Mit csináljak neki?
2012. nov. 4. 19:04
 1/3 Argloss ***** válasza:
A zenéket célszerű albumonként külön tárolni, mert a mappában lévő képet előszeretettel használja a telefon albumképnek...
2012. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De a letöltött zenéket mind egyhelyre rakja. És eddig nem csinálta pedig már egy éve megvan :D
2012. nov. 4. 19:28
 3/3 Argloss ***** válasza:
Úgy látszik a templom megtetszett neki. Ha zavar, akkor tölts le egy fájlkezelőt a telefonodra és akkor át tudod rendezni a dolgokat a memóriakártyádon. (pl.: ES File Explorer)
2012. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!