Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilenál készülékcsere?...

T-mobilenál készülékcsere? Többi lent!

Figyelt kérdés
2011 októberében vettem a t-mobilenál egy sony ericsson arc s-t. 2év hűségidő van az előfizetésre, 1évig fizettem a telefont, most jár le. meglévő előfizetésre tudok venni másik telefont? vagy készülékcsere? a kinézett telefon egy sony xperia T. úgy akarnám hogy megmaradjon az előfizetés, és a telefont vegyem meg részletre az előfizetés mellé. létezik ilyen?

2012. nov. 6. 00:35
 1/2 anonim válasza:
Tudomásom szerint 18 hónap után újíthatod meg legkorábban az előfizetést, csak úgy nem vehetsz mellé készüléket, még részletre sem. Vagy akkor megveszed most és kapsz mellé még egy előfizut. Ha Arany, vagy Platina szintű ügyfél vagy, akkor szépen besétálsz egy T-Pontba, és szimpátia alapján TALÁN engedik 18 hónap letelte előtt. Üzletvezetőtől függ.
2012. nov. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem. köszi a választ. be van állítva a tperc, hol tudom lekérdezni, hogy mennyi tpercem van még? előfizetéses vok!
2012. nov. 6. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!