Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki megtudná nekem mondani...

Valaki megtudná nekem mondani mi a fenét csináljak? Elhagytam a telom valahol 3 napja folyamat hívom 1-re kicsörgött de kinyomtak azóta semmi szerintem kivették a sim kártyát mit tegyek nekem nagyon fontos video van rajta?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Vess rá keresztet. A rendőrség bemérhetné, de nem fogják. Tiltasdle a kártyát, és a mobilt is.
2012. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rendőrség + ha okostelo volt be lehet mérni. Milyen video volt rajta?
2012. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Cseszheted.
2012. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Oligarcha

Nem okos telefont is be lehet mérni, de egyiket sem fogják, mert sz*rnak bele. Ahány mobil eltűnik egy nap...

2012. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igyál rá hideg vizet.
2012. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem szeretnék fölös köröket tenni tehát a lényeg elmegyek a jardékhoz független attól, hogy bent van még vagy sem a sim kártya betudják mérni?
2012. nov. 6. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


nem szeretnék fölös köröket tenni tehát a lényeg elmegyek a jardékhoz független attól, hogy bent van még vagy sem a sim kártya betudják mérni?"


Ők nem mérnek be semmit.

A szolgáltató teszi ha a rendőrség erre kéri őket.

De nem nagyon erőltetik meg magukat.

2012. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!