Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek, milyen telefon a...

Rentai kérdése:

Szerintetek, milyen telefon a Sony xperia U, illetve a Sony xperia miro?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Az u az nagyon jó telefon, ha elég az 5,5 gb tárhelye, akkor a legjobb a kategóriájában, nekem is az van és meg vagyok vele elégedve, a miro meg szerintem nem éri meg az árát, mert olcsóbban van az xperia tipo, és az ugyan azt tudja, kivéve a kameráját.

De egyébként az u és a miro nem egy kategória.

2012. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennyire készít jó képeket?Hány MG-s.Videón hangot is felvesz????Jó az aksija? :D
2012. nov. 7. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Google, Google, Google... EGyébként 5 megás kamerája van, és hangot vesz fel a videó, ez nagyon alap... Akksija 1-1.5 napot bír állandó használattal. A Miro drága, és még az 1 ghz-s proci sincs meg benne, ami szeritnem 2012 végén kevéske, egy iyen tlóba.
2012. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én most vettem Miro-t. Hát nem tudom. Nincs az a karácsonyi ajándék kicsomagolás érzésem, vagyis fogalmazhatnék úgy is, hogy nem vagyok elégedett vásárló. Régebben tettek bele mindenféle kütyüket a dobozba, és olyan jó volt kiszedni, összeillesztgetni az alkatrészeket, még ha nem is volt jó semmire (én is Sony párti vagyok/voltam,,, még nem tudom) De az előző Sony Ericssonomban volt head seat, töltő, kábel, sőt még egy kártyaolvasó kis pendrive, ehhez vagyunk szokva nem? Most meg kinyitottam a dobozt, beleb*aszták a telefont, meg egy kábelt töltő csatlakozással. Még ezt is egybe spórolták, arról nem is beszélve, hogy a kábel is tök rövid, és engem ez idegesít, olyan érzésem van, hogy ezt is elspórolták tőlünk. Semmilyen tartozék nem kapható hozzá, még egy telefon tok sem! Semmi kiegészítő. Na és arról a jack dugó bemenetről nem is beszélve. végigjártam az összes telefonos boltot, a Media Markt-ot, leszakadt a lábam, és NEM TALÁLTAM MEGFELELŐ headsetet!!!! Egy ilyen balhúzást a Sony-tól! Nagyon csalódott vagyok! Még ha nem is rossz a telefon hardverileg, mégis olyan érzésem van, hogy ezt kib*szták a piacra elég megfontolatlanul összecsapva, minket becsapva. Amikor a vevő azt várná, hogy a s*gge is ki van ny-va a termék olyan jó, hogy besz*rás ha már ennyi pénzt kiadtál érte, és mégsincs meg az a vásárlói elégedettség. Na szóval ... Sony headsetek se jók hozzá, pedig ugye azért nem adtak hozzá, mivel úgyis kompatibilis a többi jack dugóssal, és mivel szabvány írja elő már hogy kompatibilis legyen duma.. nem adtunk hozzá, de hogy még a saját márkájában se kapni hozzá valót, az már felháborító. Samsung jó hozzá, meg Iphone, na de az meg milyen már?????? áááá. És akkor mikor lesz olyan sony headset, ami jó is hozzá????? Fél év múlva kiadják a jó jack dugósat? Nem tudni miért változtatták meg, mi volt a szándékuk ezzel, de hallottam egy ilyen pletykát, hogy ugye most szétvált a Sony és az Ericsson, és a Sony nem akarja hogy a régi Sony ericsson kiegészítők jók legyenek hozzá. Lesz*arom hogy ők összevesztek, de ezzel meg velünk csesztek ki, mivel itt van egy rakás jack dugós headsetem, és egyik se jó hozzá, venni nem tudok, másikat nem akarok, adni meg nem adtak. Egyébként Samsunggal elég jól szólt a zene lejátszó, de a rádiója nekem nem tetszik. Más idegesítő dolgot még nem találtam rajta. A gomb(nem)világítás még fel se tűnt. Bocs ha össze vissza írtam most jöttem a MM-ból és ideg vagyok.
2012. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!