Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Angliából szeretnék telefon...

Ha Angliából szeretnék telefont rendelni és nem előfizetéseset, akkor egy itthon vásárolt sim kártyát rakhatok bele vagy hogy megy ez?

Figyelt kérdés

Konkrétan a Nexus 4-et szeretném megrendelni, ha már kapható lesz, de nem tudom, hogy kint létezik-e kártyafüggetlen telefon, vagy ha pl. a Vodafone-tól rendelek, az itthoni Vodafonos sim kártyával működik-e.

Egyébként csak az előrendelést láttam előfizetéses formában, ha már kapható lesz, rendelhetek nem előfizetésest is?



2012. nov. 8. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem a vodafone név a lényeg hanem a szolgáltató hálózata.

Gyanítom feltűnt neked is hogy az angliai voda egy másik országban van.

Így az ő hálózatuknak semmi köze a magyarhoz, nem is beszélve a simről.

2012. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tájékoztatást, de nem igazán arra válaszoltál, ami érdekelt.
2012. nov. 8. 20:51
 3/9 A kérdező kommentje:

(Először is, tudom, hogy nagyon hülye kérdést tettem fel.) De attól, hogy másik hálózat, ugyanaz a cég.

És már elnézést, hogy még sohasem vásároltam külföldről telefont, és fogalmam sincs az egészről..

2012. nov. 8. 21:01
 4/9 bp1985 ***** válasza:
Nem fogod tudni a magyar vodással használni. Ugyanúgy, ahogy fordítva sem. Ott is van, hogy csak az adott ország kártyájával megy. Kártyafüggetlen mindenhol van, az nem országfüggő.
2012. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Anyám, tényleg nem akarok bunkó lenni, de a "szeretnék telefont rendelni és nem előfizetéseset" részt mindenki átugrotta? Az előfizetéses csak egy másik opció lett volna, hogyha nem tudok máshogy rendelni (mert az előrendelésnél csak előfizetéses volt). Mindegy, máshol már sikerült megválaszolniuk, hogy a google playen tudok majd rendelni és rakhatok bele itthoni kártyát. Azért köszi mindenkinek.
2012. nov. 8. 21:23
 6/9 bp1985 ***** válasza:
A google playen nem tudsz telefont rendelni. Akkor tudsz bele itthoni kártyát rakni, ha független a telefon.
2012. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"De attól, hogy másik hálózat, ugyanaz a cég. "

Nem.


"Köszi a tájékoztatást, de nem igazán arra válaszoltál, ami érdekelt."

Nem tehetünk róla hogy rossz a kérdésed.

Minek írod oda ha nem érdekel?


"És már elnézést, hogy még sohasem vásároltam külföldről telefont, és fogalmam sincs az egészről."

Nekünk is feltűnt. Nem véletlenül kaptad a válaszokat.


""szeretnék telefont rendelni és nem előfizetéseset" részt mindenki átugrotta? "

Igen, azt rendelsz amit akarsz.

Mi a problémára hívtuk fel a figyelmed ami a kérdésből kitűnik.


"a google playen tudok majd rendelni és rakhatok bele itthoni kártyát."

Ahogy más is megírta előttem ez nem fog menni.

2012. nov. 9. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha kártyafüggetlen a telefon bármilyen kártyát belerakhatsz de csak az adott országét,ha meg nem kártyafüggetlen akkor csak azzal a kártyával megy ahol vetted tehát ha angliába veszel és nem kártyafüggetlen csak azzal fog menni itthon nem ez épp olyan mint ha egy t-mobilos sim kártyát raknál egy vodásba :)
2012. nov. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ha kártyafüggetlen a telefon bármilyen kártyát belerakhatsz de csak az adott országét,"


Nem egészen.

A világon bármely simmel amely képes GSM hálózatra kapcsolódni egy független mobil.

Az megint más ha a hálózat elutasítja.

2012. nov. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!