Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hívnak, nekik kicsörög, de a...

Hívnak, nekik kicsörög, de a telefonom mégsem jelez. Miért?

Figyelt kérdés
Samsung s 5230-ról van szó. Tehát, barátom Bécsben van, bécsi számról szokott hívni. Ő hallja, hogy kicsörög, de nekem a telefonom nem csinál semmit. Mintha nem hívna senki. Az sms-eket se kapom meg mind. Miért? Ez kb 1 hete van, előtte hónapokon keresztül nem volt semmi gond...
2012. nov. 9. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azt hiszem inkább annak kellene utánanézned, hogy a barátod tényleg hív-e, vagy már talált valaki mást ... hmmm, de aljas vagyok, pedig ez sajna benn a pakliban
2012. nov. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Apámmal lakik együtt, és vele is dolgozik...:)
2012. nov. 9. 14:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Màs el tud érni? Újraindítottad a telefont? Szerintem olyan nem lehet, hogy nàla kicsöng, nàlad semmi. Ha a telód valamiért nem kapcsolódik a hàlózathoz rendesen, a màsiknak nem elérhető szöveg jön be.
2012. nov. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

lene egy kérdésem még ma kel a válasz gyorsan mert ma megyek szervizbe van 1 monitorom be adtam szervizbe és 1honapja ot van nem adtak semi papirt nem kaptam és amikor felhivom öket kinyomják mit tudnák csinálni hoghy visza kapjam szerviz neve n-szerviz [link]

bocs hogy ide irom csak most indulok mindjárt é s 1ora oda az ut és 16:00 kor zárnak

2012. nov. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, más el tud érni. Kivettem az aksit, simkártyát. De apu is azt mondja, hogy tényleg próbált hívni, ott ült mellette, amikor egy órán keresztül hivogatott, és tényleg kicsörgött. Nekem viszont rohadtul nem csörgött. De egyszerű. Ma hazajön, és megkérem, hogy mutassa meg, mikor hívott és hányszor. Ha tényleg ott van, hogy ő hívott, akkor az én telómmal van valami gáz. Ha meg kiderül, hogy kamuzik(bár apu azt állítja így volt), akkor meg szépen beszélgetünk kicsit...:)
2012. nov. 9. 14:18
 6/12 anonim ***** válasza:
ühüm ... és nem szoktad átirányítani a telefonod? ... mert ugye akkor nálad nem jelez, hogy hívás van
2012. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem, nincs átirányítva. Meg amúgy is, hogy van az, hogy egyszer el tud érni, egyszer meg nem?
2012. nov. 9. 14:26
 8/12 anonim ***** válasza:
mondom én, hogy sumák ... csak fater ne falazna neki, na de a híváslistája lebuktatja ... bár valószínűleg éppen lenullázódott valamitől :))
2012. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk. Apám nem olyan, nem falazna neki, inkább kiherélné, ha bármi olyat csinálna, amivel engem megbánt. Ha lenullázódott a híváslistája, akkor én is lenullázom őt.
2012. nov. 9. 14:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a faterral elcsajoznak és falaznak egymásnak,ami nem derül ki az nem is fáj senkinek,de edd magad a dolgon.
2012. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!