Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkumlátor üzemidő?

Akkumlátor üzemidő?

Figyelt kérdés
Meilyk a legolcsóbb androidos telefon aminek a legjobban bírja az akksija ha naponta kb 1-2 órát telefonálok vele és kb 3-4 órát zenét hallgatok? És lehetőleg ne 1-2 naponta keljen töltőre dugni...

2012. nov. 9. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A Motorola razr max elég nagy aksit kapott. Azzal kitudod húzni elég sokáig, de szerintem 2. nap végére az is enni fog kérni.
2012. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 u.balázs ***** válasza:
veszel egy sony xperia u-t és veszel bele egy 1700mA-s akksit úgy nagyon sokáig bírja,(egésznap játszok ilyen lövöldözős 3d-s játékokkal és 20%-al megyek vele haza AZ 1250mA-ssal tehát akkor gondolom az 1700mA-s 2 napig bírná nálam(és azért a játék többet fogyaszt)
2012. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemhiszem h lenne ilyen okostelefon, ami még olcsó is.
2012. nov. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amiről 2-és írt, olyan nincs. U egy nagyon jó készülék, 1500 mah akkut tudsz bele venni, vagy külső telepet.Én utóbbit javaslom. De ez a tel elég kicsi akkut kapott. Ehhez én nem androidos okostelefont hanem inkább egy sima régifajta Nokiát ajánlanék.
2012. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát az xperia u nem ocso :) olcsót érsd ugy hogy már nem kapni a mobilos zsidajcégeknél hanem használtan tudod megvenni. Gondolom csak van olyan ami bíja sokáig androidos és nem rohadtlassu (most x8-asom van) de pl szerintetek a motorola defy+ milyen?
2012. nov. 9. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!