Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telefont...

Höri börike kérdése:

Szerintetek milyen telefont vegyek? : Samsung galaxy ace vagy Sony xperia u? Melyik jobb? És melyiknek nagyobb a képernyője? A barátnőmnek Samsung galaxy Ace van azt mondja hogy a Samsung márka jobb! Vagy csak irigy! Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ace a leg szarabb és a lag túlárazott fos és samsung mindig szarabb,nem értem hogy egy monitor meg TV gyártó hogy jutott el idáig hogy mindenki azt mondja samsung a legjobb,köbe még 2004-be is megbukott a telefonos piacon a samsung :)

Na vissza térve Ace a legszarabb pixeles mindig lefagy Osztálytársamnak egy nyomorult játéknál elfagy ami egy alap telón megy,Sony Xperia U jobb de egy kicsit hozzáteszel akkor meg már Sony Xperia Sola annak nagyobb a képernyője is.

2012. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ugyanazt tudom elmondani, mint az előttem szóló.

ha megveszed az ace-t, akkor azt nagyon meg fogod bánni.

kb egy szinten vagy a galaxy mini-vel, csak 2x drágább.

2012. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
igen, a kettő közül az xperia u a jobb.
2012. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
most kivételesen igaza van a 14%-osnak:D az u sokkal jobb. kétmagos, szebb képernyő, újabb, jobban optimalizáltabb stb. Mindenképpen jól jársz az U-val!
2012. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. U ezerszer jobb! Semmiképpen ne vedd az ACE-t. (U tulaj).


Egyébként nézd meg ezt:


[link]


Kijelző egyforma nagyságú, de NEM EGYFORMA MINŐSÉGŰ!

2012. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!