Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom használni a...

Beyonce_K kérdése:

Hogyan tudom használni a routerem, amit sikeresen telepítettem a laptopomra, az iphone4-en is?

Figyelt kérdés
Látja a telefonom, aktív a wi-fi, jelszót beírtam, de mégsem tudok internetezni? Mit ronthattam el? Valamit még valahol be kell állítani, vagy engedélyezni?

2012. nov. 9. 21:54
 1/4 reptoid ***** válasza:
Nincs esetleg fizikai (MAC) cím korlátozás beállítva a routeren?
2012. nov. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Annyi mindent olvastam már, és ebbe is belefutottam, de mi ez pontosa és mit kellene tennem? Mert más baj tényleg nincs. Csak pont netezni nem tudok. Köszönöm előre is.
2012. nov. 11. 16:27
 3/4 reptoid ***** válasza:

Ez egy korlátozás, amivel meg lehet szabni konkrétan 1-1 készülékre, hogy használhassa-e vagy sem a hálózatot, mivel minden egyes készüléknek van 1 gyári száma. A laptopodnak is, telefonodnak is.

A telefonon Beállítások, Általános, Infó alatt meglátod WiFi cím mellett.


Ezután pedig be kell lépned a router kezelőfelületére, és ott megnézni, nincs-e ilyen korlátozás beállítva.

Ha nincs bekapcsolva, akkor hagyd békén, mert ha véletlenül leokézod bekapcsolva, akkor semmivel sem fogsz utána rákapcsolódni, hiszen egyet sem adtál hozzá. Ilyenkor marad a router resetelése.


De amúgy is, ha nem nagyon oldódik meg a probléma, akkor próbáld meg a routert resetelni.

2012. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam a leírtakat, de továbbra sem tudom használni a lakásban a saját wifi-met! :-(
2012. nov. 25. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!