Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom letölteni az...

Hogy tudom letölteni az andoid marketböl az android 4. 0.4 et?

Figyelt kérdés
melyik kategoriàba van benne?
2012. nov. 11. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
egyik be se.
2012. nov. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
ez nem úgy működik -.-" de nem értem minek okostelefon ha egyántalán nem értesz hozzá,nem tudom milyen telefonod van de gépen keresztül kell frissíteni a telefonodat de nem csak letöltöd és kész.
2012. nov. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen telefonod van?

Hivatalos frissités nem minden készülékre van.


A frissitésre 3 féle mód van


1, OTA: azaz "Over the Air" Az OTA frissítés azt jelenti, hogy számítógép nélkül (csak vezeték nélküli hálózaton keresztül) frissítünk. Gyártótol és készüléktöl függ, hogy lehetséges-e.

2, Számítógépre csatlakoztatva, a gyártó szoftverén keresztül (pl. Samsung KIES, Sony PC Companion).

3, Custom (fözött, egyedi) rom felrakása, ezek nem hivatalos gyári szoftverek, telepítése ROOT és Recoveryt igényelhet (hozzáértés nélkül nem ajánlott!).

2012. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!