Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung GT-S3370 érintőképerny...

Samsung GT-S3370 érintőképernyő vagy szoftver probléma? (részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Samsung GT-S3370 telefonom van és eddig minden rendben volt vele 2évig, úgy kb 2 hete kezdődött vele a baj.

Mégpedig az, h. nem reagált az éríntőképernyője, majd újra indítottam és onnantól működött e-hét csütörtökig (kb 10nap).

Újra nem reagált, aksi ki és vártam kb 10 percet, gondoltam újra rendben lesz de nem működött ma reggelig (vasárnap).

Mi a véleményetek, az érintőképernyő kezd meghalni vagy szoftver frissítés kellene neki?

Ha szoftver, akkor azt honnan tudom letölteni (nem találom sehol) és mi a menete?

Ha képernyő csere akkor azt érdemes megcsináltatni vagy sem?



2012. nov. 11. 10:00
 1/3 anonim válasza:
Helló! Elárulod, hogy rájöttél-e a megoldásra, mert az enyém is hasonló problémát produkál és nem tudom, mit lehetne vele csinálni. Az enyém néhol reagál az érintésre, de nem mindenhol és akkor sem azt csinálja, amit kellene. Köszi
2013. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Üdvüzletem! Esetleg ha sikerült feltárni a hiba okát, akkor kérlek oszd meg velünk. Igencsak egy cipőben járunk.
2013. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem jó még és az a baj, h. gépre se bírom kötni, így többek között sok tel számhoz sem férek hozzá :(

Lenne megoldás utángyártott csere 15e de inkább vettem másikat mert 2 éve volt 30e...

2013. jan. 20. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!