Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy új Xperia Sola 65. 000-ért...

Egy új Xperia Sola 65. 000-ért vagy egy használt (jó állapotú iPhone 4 8GB 80. 000 Ft-ért? Melyik jobb?

Figyelt kérdés

Szerinted melyik éri meg jobban?

Köszi a tanácsot!


2012. nov. 11. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én használtan nem vennék iPhone 4-et (meg semmilyen más telefon se) mert ki tudja hogy honnan származik. Ha meg előfizetéssel vette az eladó (vagy részletre) és nem fizeti letiltják a telefont aztán meg te fogsz szívni. Szóval én az Xperia Sola telefont venném. Mellesleg nekem jobban bejön az Android és ezért is a Solát venném.
2012. nov. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem vennék használtan Blackberryt és iPhonet. Ez a két telefon az amivel szívni lehet ha használt. A többire mind van gyógyír (akár házilag is kis hozzáértéssel) Ezzel a kettővel viszont a spéci rendszereik miatt meggyűlik az ember baja ha nem volt tisztességes az eladó.
2012. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ismerem az eladót nővéremnek gyermekkora óta van egy nagyon jó barátnője és az ő unokatesója az eladó. Rendben van a telefon, nincs vele semmi gond.


Csak tudás szempontjából nem tudom melyik a jobb.

2012. nov. 11. 14:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Én akkor is a solát venném, ha az iPhone új lenne, mert az előbbi sokkal jobb telefon.
2012. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
iPhone 4-et vettem meg, nagyon tetszik! :D
2012. nov. 13. 06:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor jó ,a lényeg hogy neked tetszen
2012. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindent tud ami kell nekem és nagyon szép kinézetre is és nem akad a menüje, imádom :))

Nekem kicsit durva összeg volt (sok) ez a 80.000 de nem bántam meg.

Köszi a válaszokat!

2012. nov. 13. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!