Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a menete a hagyományos SIM...

Mi a menete a hagyományos SIM kártya Micro SIM kártyára való cseréjének?

Figyelt kérdés
Készülök iPhone 4-et venni, de tudom, hogy abba nem jó a régi SIM-em. Ráadásul flottacsomagban vagyok, de a rendszergazdámat szeretném kihagyni a történetből. Ha csak bemegyek a szolgáltatóhoz és azt kérem, hogy cseréljék ki a kártyámat, akkor annak mi az eljárása?

2012. nov. 11. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy flottacsomaggal kapcsolatosan nem is ügyintézhetsz csak meghatalmazással.

Vegyél egy microsim vágót vagy küldd el olyannak aki vágást vállal. Sok ilyen van aki ingyen megteszi. De szerintem jópár mobilboltban is vágnak párszáz ft jattért...

2012. nov. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Használt teló kereskedésekre gondolsz?
2012. nov. 11. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy milyen flotta milyen szolgáltató.

HA még telefont sem tudsz venni a kapcsolattartó nélkül akkor felejtős.

Egyébként ingyen cserélik a SIM-et ha micro kell az új telefonhoz feltéve, hogy a te neveden van. Ha meg szívóznak akkor meg kell nekik említeni a fogyasztóvédelmet.

Vagy csak simán mondani, hogy rossz a SIM, nekünk már így is volt egy csere. Igaz tényleg rossz volt és szó nélkül cserélték mégcsak nem is ellenőrizték.

Talán van egy jogszabály ami szerint 3 évente kötelesek ingyen is cserélni. De ezt csak hallottam.

2012. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igen valami ilyesmi GSM bolt. Semmiképp nem szolgáltatói bolt mert ott hülyék lennének vágni amikor jó drágán cserélhetik microsimre.
2012. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet.
2012. nov. 11. 18:08
 6/6 anonim válasza:
Én magamnak vágtam körbe a sim kártyámat, tökéletesen működik, és a számomat sem kellett lecserélni. :)
2012. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!