Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a T-mobile garanci...

Szerintetek a T-mobile garanciába ad új telefont a Galaxy S plusom helyett? (hibalista kérdés után)

Figyelt kérdés
Problémám van az állandó fagyással,akksi problémák,a zenét néha ezen néha azon a hangszoron játsza.a keretről lepattogott a chrome festék.a kijelző néha elfordul. SZOFTVER PEDIG NINCS RÁ ÚJ!! :/

2012. nov. 11. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, semmi érdekül se fűződik hozzá.

Inkább tákolni fogják, ezzel számolj.

2012. nov. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vidd be, aztán majd ők eldöntik, hogy "javítják", vagy adnak másikat. A lepattogzásra értelemszerűen nincs garancia.

Legközebb pedig kérdezz körbe itt, mielőtt megint rossz telefont vennél.

2012. nov. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Öcsém telefonja én iphone-t üzemeltetek :) csak szeretném őt is megszabaditani ettöl a hulladéktól.. Ja és ilyen problémáim is voltak vele h fogja magát és kikapcsol. ritkán azaz 1-2 alkalommal az is előfordult h a SIM kártya nem tetszett neki és még volt egy gond ami most nem jut eszembe.

Amugy onnan indúltam csak ki hogy nekem a 4S-em pixel hibásvolt és a Tré 3hét mulva hozott egy zsír újat.

Ismerősöm pedig nemrégiben bevitte a GS-ét és kapott egy vadonatúj 4S-t.... szoval bizakodom hogy nem tákolják szét és igény esetén ha már nemkapni ezt a CSÚCS modell-t biztosítanak egy GSII-t minimum

2012. nov. 15. 01:21
 4/5 anonim ***** válasza:
GS helyett 4S...? 120 ezer ft ráfizetés esetén, talán. :D
2012. nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3GS - és mivel már nem árulták a típust ezért sajnálatuk jeléül adtak egy 4S-t
2012. dec. 3. 04:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!