Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia s : Ha összekötöm...

Xperia s : Ha összekötöm micro HDMI-vel a telefont és egy Full HD Led monitort, tudok rajta Full HD-s filmeket nézni?

Figyelt kérdés
Nem utolsó sorban érdekelnének a telefon hátrányai is. :)

2012. nov. 12. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel a telefon képes FullHD videók visszajátszására, akkor HDMI-n is képes lesz lejátszani, főleg FullHD-s monitoron! Hátránya az ICS-ben van, el lett rontva...
2012. nov. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Leírod nekem, hogy mit értessz ezalatt, hogy ''el lett rontva? Nincs ilyen telefonom, csak gondolkodok rajta,és sajnos egész keveset tudok róla (az alapokat).
2012. nov. 12. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Szaggat, és bugos! Nekem bírok feloldási hátteret beállítani, és a háttérkép váltás is belaggol(igaz csak egyszer, utána jó). A gyorsfotózás funkció is lassabb. Viszont a legújabb frissítés enyhítette ezt! 2.3.7-el ilyen nem volt!
2012. nov. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Amúgy a Filmek is laggolnak ? Am ezekre jön ki majd javítás?
2012. nov. 12. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem laggolnak, de az ilyen bugok hol melyik telefonon bukkannak fel! Van Xperia S-es ismerősöm, ugyanazzal a firmware-el neki semmi hibája nincs...
2012. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!