Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné egy nagyon jó kínai...

Megérné egy nagyon jó kínai telefont venni aminek nehéz a javíttatása itt vagy nem?

Figyelt kérdés
A bedove x12-es telefonról van szó
2012. nov. 12. 06:26
 1/5 anonim ***** válasza:
A telőt nem ismerem, de ha a gar. időn belül a forgalmazó nem tud szervízt biztosítani, akkor ki kell cserélnie egy újra.
2012. nov. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

attól függ mennyiért , mert ezt csak kínából tudod megrendelni, a garanciális csere meg elég macerás dolog, mert akkor vissza kellene küldjed kínába.

HA pedig képeket is szeretnél késziteni vele akkor ne foglalkozz az ilyen kinaiakkal, mert nagyon rossz képeket csinálnak

2012. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha Kínából rendeli, az tényleg rizikós. Én úgy értettem, hogy ha itt veszi meg. :)

(Első voltam.)

2012. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem hülyeség hogy szar képeket csinál, én is most egy kinai telefonnal szemezgetek :) fele árért tudják azt amit a drága telok .
2013. jan. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nézzél teszteket és akkor látni fogod hogy milyen képeket csinálnak ezek a kínai csodák !
2013. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!