Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell ezeket megcsinálni...

DannyZuko kérdése:

Hogy kell ezeket megcsinálni android alatt? /kezdő and-os vagyok/

Figyelt kérdés

Minap vettem egy xperia pro mk16i-t. Updateltem 4.0.4-re. amit nem találok vagy nem sikerül.


- Ha csatlakoztatom laptophoz, akkor a total commander nem látja mint háttértárat.

- Az ébresztés hangját nem tudom változtatni.

- A telefonkönyvből kiválasztott kedvenceimet ( * ) nem tudom kitenni a főképernyőkre. /2.3ban simán ment/

- Régebbi symbian S60v5 telómból az ssmeket hogy varázsoljam át az újra?



2012. nov. 13. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:

1. beállítások / xperia / kapcsolódás / adattárolási mód

2. óra / riasztás felvétele / ott van hogy csengőhang

3. widgetek / kapcsolat

4. sehogy

2012. nov. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3. a widget (alkalmazásfelületek) / kapcsolat-nál egyesével enged betenni embereket és egy sorba egyet tesz. a kedvenceket nem tudja kitenni? elfért a régiben 4db egy sorban... vagy hogy állítsam be?
2012. nov. 13. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom a Pro-ban milyen widget van. Ha ugyanaz mint az ION-ban, akkor egyesével. De találsz a marketen bármilyet.
2012. nov. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Golan Trevize ***** válasza:
SMS-eket a MobileGO for Android alkalmazással át tudod tenni.
2012. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 menta34 ***** válasza:

1)Laptophoz csatlakoztatni? ennyire szereted a kábeleket dugdosni?:D Nálam wifin simán megy...

- pc -n megosztott mappa

- telón ES file explorer, ebbe be lehet állítani a pc megosztott mappáját aztán simán a telón lehet másolni.


B. verzió: Airdroid a telefonra: telepíted, ezután pc-n böngészőből látod a telót, simán lehet másolni meg egyéb funkciókat is.


2) kedvencek: nálam mappák vannak, ebbe be lehet tenni közvetlen tárcsázást. Szerintem a legjobb :)

Amúgy pedig, Exdialer.

2012. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!