Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s2! Mi lehet a...

Samsung galaxy s2! Mi lehet a baja? Leírás, kérdés lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Idén januárban vettem egy samsung galaxy s2-t! Kb. 3-4 hónapig semmi baja nem volt, lemerült 1-2 nap alatt de ezt is elnéztem!


AZÓTA VISZONT:

- Van amikor a Wi-fi nem csatlakozik akkor újra kell indítanom!

- Van amikor a térerő mutatója helyett egy "tiltó"jelet mutat! (Na ilyenkor nem lehet se telefonálni sem egyéb kommunikációs varázslatra használni amire valójában való)

- Reggel felkelek bekapcsolom a telefont, (nem nyúltam hozzá, semmi, se képernyő világítás, se wifi, se internet) majd rá 1 óra múlva közli velem a drága okos telefon, hogy 15%alatt az aksi töltsem fel!

- Van amikor valakit hívni szeretnék a névjegyzékből de egy embert nem ad ki. Akkor megpróbálom a naplóból és az is tök üres!

- Van amikor tök lefagy a telefon, egy gombot se tudok megnyomni rajta. Mintha meghalt volna!


Lényeg a lényeg...

MIT CSINÁLJAK EZZEL AZ UNDORÍTÓ HASZONTALAN TELEFONNAL??

Hát már rosszul vagyok tőle. Visszavinni nem tudom, mert júniusban leejtettem és összetört a kijelzője amit 50ezer forintért csinálták meg, de garanciát elvesztettem. (Venni másikat majd csak januártól tudok, de addig is jó lenne ha jó lenne :))


Mondanátok olyan telefont ami hasonlókkal bír(vagy jobb) , de nem SAMSUNG?!


Előre is köszönöm!



2012. nov. 13. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Talán kifogtál 1 hibás készüléket, vagy elcsesztél rajta valamit, de ne a Samsungot hibáztasd, mert nem ő tehet róla. Ez bármilyen készülékkel előfordul. Szervizbe kell vinni, és ennyi.

De leírhattad volna, hogy rootoltad-e, esetleg tettél-e fel másik nem eredeti romot rá, vagy mit csináltál vele szoftverileg. Mert 3-4hónap után nem csinál magától ilyet. A merülés pedig minden okostelefonnál előfordul.

2012. nov. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én nem tudom mik ezek a dolgok miket leírtál :D

Én csak játszom rajta, zenét hallgatok, telefonálnék, ha tudnék!! És körülbelül ennyi. Semmi szoftveres dolgot nem csináltam vele! El vittem szervizhez de azt mondták, hogy semmi baja a telefonnak!

2012. nov. 13. 14:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Elöző támádat miért törölték, beirtál valami csúnyaságot?


Szóval ott tartottunk hogyan vesztetted el a garanciát, ezt mond el, mert amit itt irsz attól még van garancia a kütyüdre.

Feltettél rá valami mágikus romot? Akkor ne a samsungot szidd.


Azt is mondta szerviz neked hogy semmi baj a kütyüvel csak túlságosan sok mindentd tettél rá, talán komolyan kellene venni. Ha 1KB szabad helyet hagysz a telon akkor persze hogy elhajol szegényke.

2012. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondtad nekik, hogy mit csinál a készülék? Rendes szervizbe vitted? Az Android 4.0.3 szokott beakadni wifinél, de nálad még gingerbread lehet fent..

Próbáld formázni, és akkor hátha megoldódik a gondod.

2012. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért törölték azt írták, hogy trágár szót írtam. Megkérdeztem, hogy még is melyikre gondoltak, de még nem jött válasz! Érdekes!

Azért vesztettem el a garanciát mert nem maga a szolgáltató csinálta hanem az egyik szervizesük és hogy emiatt! Nem tudom tényleg nem is érdekelt, csak a fájljaim kellettek!


4.0.3 van rajta azt tudom! Van rajta 5 játék, és 10 alkalmazás Ez így durván 50-60MB , nem egy GB! Szóval van rajta hely bőven!


Szerintem kidobom vagy ketté töröm! :D

2012. nov. 13. 14:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a szolgáltató partnerszervizéhez mész javittatni akkor nem veszted el a garanciát. Tehát ha a szolgáltató tanácsát követted melyik szervizbe kell bevinned akkor van rá garancia. Ha pedig azt mondja hogy nincs akkor legyen szives magyarázza már el neked hogy miért nincs.
2012. nov. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Június 15. este. Leejtettem a telefont, a képernyője betört (életem legszebb napja)

Június 18. Elmentem a szolgáltatóhoz, hogy betörtem, nem kell a telefon csak a dolgaimat mentsék le róla (mondták, hogy addig nem tudják míg nincs meg a kijelző mert be kell írni a kódot) Jó akkor csinálják meg! Megcsinálják de 50ezer és garancia nincs mert, hogy ezt én csináltam én ejtettem el, nem maga a telefon hibája!

Rá egy hónap múlva visszavittem, hogy mi van vele (amik eddig is voltak) Nincs semmi baja! Kész! Most vagy hazudtak vagy nem tudom, tényleg nem is érdekel!

Akkor nincs ötletetek arra, hogy mit csináljak vele, hogy ne legyen ilyen baja?

2012. nov. 13. 14:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Mivel náluk csináltattad meg - jó drágán - van rá garancia. Épp azért kell náluk csináltatni hogy legyen.

Az hogy a szervizesük nem vette észre hogy nem csak a képernyő sérült hanem az sd és sim kártya rész is, az már az ő bajuk.

Te elmondtad mi történt ők megjavitották, ki is fizették veled, garanciád van.


Állitsd vissza a gyári állapotot, ha utána is bajok vannak a kütyüvel üsd a szolgáltatónál az asztalt.

2012. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A lényeg, hogy nincs garancia!

Megcsináltam kb. egy hete a gyári visszaállítást, ugyanaz a baj! tegnap már annyira felidegesített, hogy földhöz dobtam (reménykedtem, hogy végre meghal :) ) DE NEM! A legszebb, hogy bekapcsoltam és tök jó volt, gyorsan ment, megjelenített minden névjegyzéket egészen mostanáig! Lehet az a megoldás, hogy ha rossz ledobom, jó lesz egy napig és így tovább?! Nem értem ezt a telefont komolyan, olyan okos, hogy magán életet él!


Tudtok akkor hasonló telefonokat? (NEM SAMSUNG)

Előre is köszönöm!

2012. nov. 14. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!