Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kerülnek a Aplle terméke...

Miért kerülnek a Aplle termékek nagyon sokba?

Figyelt kérdés
Nekem például van egy Sony Ericsson xperia neo v-m amit 55.000 forintért vettem, és egy IPhone 4 nem tud annyit mint az én telefonom de majdnem 3-szor drágább

2012. nov. 13. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Mert az ilyen márkás cuccoknál a logót fizeted meg kőkeményen,nem magát a terméket.

Ez sok mindenre igaz,nem csak a telefonokra.

2012. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Mert a Sony kevesebbel is beéri.
2012. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Multigod97 ***** válasza:
Ja, és a sony műanyagból van...
2012. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Inkább legyen műanyag mint üveg,az üveg köztudottan törékeny.Ráadásul a képernyő is gorilla glass karcmentes üveg nem úgy mint az ájfóné.
2012. nov. 13. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy a sok hipster majom tudja lehúzni a szüleit.
2012. nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Először is mert Apple és nem Aplle :D

Másodszor pedig jól mondták, a logó miatt ilyen drága.

2013. jan. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Multigod97 ***** válasza:
tényleg nincs gorilla glass az iPhone-ban? olvass utána. amúgy meg minden cég a profitmaximumra megy. ne áltassátok magatok olyan dajkamesékkel, hogy a sony milyen kedves, hogy ilyen olcsón adja. adná drágábban, ha megtehetné... az Apple meg tudja, hogy az emberek ígyis úgyis megveszik addig emelik az árakat amíg tudják. (magyarul, ha nincs vevő, akkor olcsóbb)
2013. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!