Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert irja, hogy certificaton...

Miert irja, hogy certificaton expired?

Figyelt kérdés
nokia 5800-rol van szó,es ha applikaciot szeretnek letolteni,ezt irja ki.egyaltalan nem vagyok jaratos a temaban...lehet valami programot ezen problema erdekeken letolteni?koszonom
2012. nov. 13. 15:17
 1/2 Alex67 ***** válasza:

Ilyen üzenetet általában akkor kaphatsz, ha kalóz (Warez) programot szeretnél telepíteni.

Az üzenet azt jelenti, hogy lejárt a minőségi tanúsítványa az adott programnak.


A legtisztább, és legegyszerűbb megoldás, ha jogtiszta appokat használsz. Filléres, néhány száz forintos tételekről beszélünk, ráadásul hamarabb telepíthetőek is, mint a virágbolti verziók.

Nem éri meg kínlódni a kamu programokkal.

2012. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi szepen,Alex,bar Nokia oldalrol vannak,amire elo vagyok fizetve,szoval nem tudom...
2012. nov. 13. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!