Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnak is folyamatosan befagy,...

HJucus kérdése:

Másnak is folyamatosan befagy, aztán újra indul az iPhone 5-öse? Miért lehet?

Figyelt kérdés

2012. nov. 14. 07:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az enyémmel semmi baj.
2012. nov. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Kapkodtak vele, korán dobták piacra, nagy a versengés a droiddal meg a wp-vel, hogy karácsonyra megszerezzék a legtöbb vásárlót, és az lett az eredménye, hogy nem egy 100%-os szoftverrel dobták ki.A bugos térkép után jött az, hogy a kijelző letiltja az érintést ha túl gyorsan görgetsz, stbstb.Gondolom majd egy update-tel megoldódik a te problémád is...
2012. nov. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sohasem fagyott le még eddig. Szerintem egyéni probléma lesz. Egyébként felraktad rá a legutóbbi iOS patch-et?
2012. nov. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha egy frissítés meg restore után is ezt csinálja akkor valami HW hibája van.

Vidd szervízbe!

2012. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!!Németországban élek es itt is vettem.Első almám,amire már régóta vágytam,éppen ezért is vagyok elkeseredve,hogy hibás...Kifogtam egy hibásat.Amúgy igen,telepítettem már a felajánlott frissítést,de azóta talán többször lefagy..Igazából nem is fagy le,hanem újraindul és betölt magától mindent...nem kér pin-t meg semmit.A restore-ban fogalkoznak ezzel?Valaki írta hogy frissítsej.Az mit jelent pontosan?
2012. nov. 14. 14:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Restore = gyári visszaállítás.Azt te magad tudod megcsinálni.
2012. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hogyan?Amúgy én az apple restore-ra gondoltam,hogy oda beviszem,hogy problémám van vele,és remélem adnak újat!
2012. nov. 14. 19:42
 8/13 anonim ***** válasza:

"apple restore"


Hát ez...bejötte :) Fantasztikus :D Komolyan. Bár szerintem nem direkt volt, de az angol szójáték tökéletes. Kár, hogy nem lehet pontozni a kérdezőt, mert ment volna a zöldkéz :D

2012. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező az Apple Store (apple bolt) és a Restore (gyári visszaállítás) közelről, s távolról sem ugyanaz.
2012. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De látom el sem olvasod a kommenteket...
2012. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!