Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S telefon (újan...

Iphone 4S telefon (újan vett,2 napos), ha megkopogtatom az almát a hátulján, olyan, mintha valami alkatrész mozogna benne, meg ezt hallom akkor is ha lerakom az asztalra. Ez valami hiba?

Figyelt kérdés
Lehet hogy fura kérdés, de nekem fontos lenne tudni, hogy ez valami hiba, vagy másnál is van-e ilyen...tehát mintha valami rugó mozogna benne vagy valami más alkatrész...
2012. nov. 14. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
csak a kukac mozgott benne, mert felébresztetted
2012. nov. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
örülök, hogy elviccelgetsz a kérdésen, nekem fontos lenne.. valaki esetleg tudna értelmes választ?
2012. nov. 14. 18:28
 3/9 anonim válasza:
ha még nem hülyült be a telód akkor nincs baj
2012. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mit kell érteni behülyülés alatt? :)
2012. nov. 14. 19:25
 5/9 reptoid ***** válasza:

Nekem is 4s van, és a tetejében ugyanúgy zörög valami, ha megkocogtatom. Lassan egy éves lesz, eddig semmi gondot nem okozott, kicsit zavar, de csak emiatt nem rohangálok szervizbe. Bár lehet mielőtt lejár majd a gari, elviszem :)


Vannak benne ilyen rögzítő lemezek is, melyek a helyükön tartják az alkatrészeket, gondolom az egyiknek a csavarja lazulhatott ki. Viszont olyan sok hely nincs a belsejében, hogy pl átmásszon az aljára, úgyhogy nem is aggódom.

2012. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 reptoid ***** válasza:
Egyébként tényleg, nekem is pici rugóra emlékeztet. Lehet normális. A tied nem esett esetleg le? Az enyém már biztosan egy párszor, de nem igazán emlékszem, mikor vettem észre a zörgést.
2012. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tomi01 válasza:
a fényképező miatt zörög, a vaku miatt azt hiszem!
2012. nov. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem esett le :) Csak azért furcsállom, mert pl egyik ismerősömnek is sima 4 van, és tegnap nála is kipróbáltam és nála semmilyen zörgés nem volt :D úgyhogy akkor van akinél ilyen van akinél nem, hát ez van.. :)
2012. nov. 15. 08:26
 9/9 anonim válasza:
Rugó hang van nekem is (4s) de engem nem zavar:)
2012. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!