Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az e-mail küldése ugyanúgy...

Az e-mail küldése ugyanúgy ingyenes-e, ahogy interneten?

Figyelt kérdés
Ott se ingyenes tudom,de külön nem kerül semmibe küldeni egyet...Ez igaz a telefonra is? És lehet.e internet hálózat nélkül küldeni e-mailt telefonról?

2012. nov. 14. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha Wi-Fi hálózaton van a telefon ott is ingyen van az e-mail küldés de ha mobilhálózaton vagy akkor a szolgáltató számolhat fel adatforgalmi díjat de ha van fix internet előfizetésed a telefonon akkor az alaphavidíjon felül természetesen nem lesz egyéb költség e-mail küldése esetén.
2012. nov. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
már hogy szeretnél internetes alkalmazást internet nélkül használni? Wifi, vagy mobilnet mindenképp kell. és nem az emailért kell fizetni adott esetben hanem a nethasználatért
2012. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Internet hálózat nélkül nem lehet e-mailt küldeni.
2012. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az e-mail küldése ugyanúgy ingyenes-e, ahogy interneten?


Ezt nem értem.


És lehet.e internet hálózat nélkül küldeni e-mailt telefonról?


Nem. Ahhoz, hoyg e-mailt küldj kell, hogy legyen interneted.

2012. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!