Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S ios 6. 0.1-re mikor...

Zoliking kérdése:

IPhone 4S ios 6. 0.1-re mikor lesz jailbrake? Ha van valami lehetőség már, akkor az is érdekelne, hogyan kell. Nagyon sok kamut találtam sajnos.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a segítséget!

2012. nov. 14. 21:02
 1/3 reptoid ***** válasza:

untethered még nincs, lehet nem is lesz, de az is lehet, hogy már a következő percben

emberek dolgoznak rajta, vélhetően a szabadidejükben, ha lesz, akkor örülünk, ha nem, akkor sem lehetünk mérgesek

2012. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyenlőre ahogyan én olvastam jelenleg csak az A5 chip elötti eszközökre van tehát a 4S-t még nem érte el a jail.
2012. nov. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehet, hogy nem is lesz, csak iOS 6.0-ra. Az iOS 6.0.1 még várhat jó darabig, ha nem csak majd a következőre készül.
2012. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!