Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Képernyővédő fólia típusok?

Képernyővédő fólia típusok?

Figyelt kérdés

Miben különböznek? Ami ilyen 1000 Ft-ért kapható, azok jók vagy mindenképp érdemes a >2000 ft-osakat megvenni?


Meg néztem ilyen lemoshatót, ez milyen lehet?

[link]


2012. nov. 15. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Fóliát csak akkor vegyél ha a telefonodon nem mineral glass vagy gorilla glass van, mert ezek karc-(és kis mértékben, de)ütésállók(a mineral glass nem)

Az 1000Ft-os és a 2000Ft-os is lejön egy idő után, úgyhogy inkább az olcsóbbat vedd.

2012. nov. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elvileg karcálló a kijelző, de én az ilyenekben nem bízok, elég csak véletlenül egy kulcscsomó mellé kerülnie, máris tiszta karc lesz, akkor meg nézhetek, inkább rakok rá fóliát. De végül az olcsóbbat rendeltem meg, majd meglátjuk milyen lesz
2012. nov. 18. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!