Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan leeht úgy megcsinálni...

Hogyan leeht úgy megcsinálni az ingyen facebookot 30 as telóra, hogy se adatforgalmat, se semmi pénzt ne vegyen le?

Figyelt kérdés

2012. nov. 18. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha droidos telód van, akkor nem ártana kikapcsolni a háttéradatok küldését-fogadását, meg az automatikus szinkronizálást kilőni, ugyanis, ha droid OS-t használsz, akkor több, mint valószínű, hogy nem a face, hanem a gmail, az időjárás és társai szívják a zsozsót.


Az ingyen face meg csak akkor kerül ezek után is pénzbe, illetve jár adatforgalommal, ha képet nyitsz meg, vagy külső hivatkozást, stb, de ezért úgyis figyelmeztet...

2012. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
NEM ANDROIDOS, NORMÁL TELÓN AKAROM!!! de akk semmi pénzt nem von le a 0.facebook.com ????
2012. nov. 18. 16:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tök alap telón akarsz 0.facebookozni, akkor semmi nem fogja leszedni a pénzt a kártyáról, főleg, ha a face ingyenes hatókörén belül maradsz.


Bár azt sem ártott volna leírni, hogy milyen telóról szeretnéd ezt elérni..

2012. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Válaszoltak neked szépen, te meg kiabálsz?!


Akarom...ingyéé... na de majd úgyis rámész egy külső linkre (ami már nem ingyenes!) és 10x többet fogsz fizetni érte, mint egy olcsó netcsomaggal.

2012. nov. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem kiabáltam a caps lock bekapcsolva maradt!!!
2012. nov. 18. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:

"nem kiabáltam a caps lock bekapcsolva maradt!!!"


Persze...azért van nagy betűvel csak az első fele...meg nem mintha nem lehetett volna kitörölni.


Formalitásokra figyeljünk oda, tudod, internet etikett, gyk szabályzat, valaki jelenthet is, ha vicces kedvében van, stb...


Mint ahogy már leírtam, ha nem nyitsz meg képet, vagy nem lépsz külső hivatkozásra, tehát csak és kizárólag a face berkein belül maradsz, akkor nem fog levenni pénzt...

2012. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

jó tudom, kitörölhettem volna! akkor lestem fel mikor már a felét megírtam sry...


am okés köszi :))

2012. nov. 18. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!