Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia n95-öt mennyiért éri...

Nokia n95-öt mennyiért éri meg megvenni?

Figyelt kérdés
csak arra használnám hogy fénképezzek, telefonáljak, smsezzek és internetezzek (facebook, vagy ha valamit meg kell nézni gyorsan és kész), mellette ipod touch 4g-m lenne. vagy valami tanácsot mondanátok, milyen telefont vegyek ipod mellé amit a fent leírtakra tudok használni TÖKÉLETESEN szóval pl kényelmes internetezésre és olcsó?
2012. nov. 18. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem volt régebben, és igazából nem volt vele bajom, meg ezek a telók még jól használhatóak, nem tudom mennyi rá a keret, de vehetnél n79-et is, vagy ami nekem volt még, az az n82(ha feltétlenül gombosak kellenek).
2012. nov. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!