Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Chat-re android...

Jona13 kérdése:

Samsung Galaxy Chat-re androidot rá lehet rakni?

Figyelt kérdés
Vmint t mobile nal lehet venni? Milyen árú?

2012. nov. 18. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet droidot telepíteni rá, és a chat szériából melyik érdekelne pontosan?

Egyik sem egy nagy durranás, de ha érdekel, hogy a t-nél lehet-e még kapni(szvsz már rég kifutott cucc), akkor nézd meg egy T-s üzletben a teljes készüléklistát, vagy:


[link] <- keress egyet használtan, de én nem javaslom.Bár alap "erre-arra", telefonálás, meg sms, még jó lehet.

2012. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocsesz, tévedtem, nem vettem figyelembe a Galaxy kifejezést és összekevertem az alap chat sorozattal.


Szóval galaxy chat: gyárilag droid fut rajta, elvileg 4.0.x ICS, de a T-nél még sosem láttam.Árban meg: 150 Euró körül induló árakról volt szó anno.

2012. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!