Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Memóriakártyával lehet a gond?

Memóriakártyával lehet a gond?

Figyelt kérdés
Helló, lenne egy olyan problémám, hogy a telefonomba vettem már vagy 2 éve egy 1gigás memóriakártyát(teló is régi viszonylag) . Az a gond belőle, hogy az 1 giga helyett csak 500 megát enged használni, csak annyi szabad hely van. Megnéztem, mi foglalhat rajta még +500 megát, és találtam valami furcsa mappát rajta, aminek nincs is neve, csak kockák vannak a betűk helyén,vagy éppen más alakzatok . Amikor megnyitom azt a mappát, azt jelzi, hogy nincs benne semmi, mikor azt írja, hogy az a mappa 500 megát foglal. Elég zavaró, hogy lenne még 500 mega helyem, de egy ilyen hiba miatt nem tudom kihasználni. Szerintetek mi lehet a gond, és hogyan lehetne fixálni? (törölni a mappát megpróbáltam de nem tudtam kitörölni)

2012. nov. 18. 23:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Formázd le a kártyát, az valószínűleg meg fogja oldani a problémát.
2012. nov. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!