Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 610-en hol lehet az...

Lumia 610-en hol lehet az appokat szerkezteni, vagy hogyan lehet kikapcsolni az abc betűit mert egyszer csak megjelentek az appok között?

Figyelt kérdés

2012. nov. 19. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Az appok szerkesztése alatt mit értesz? A betűket meg nem lehet kikapcsolni.
2012. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az lenne a gondom hogy abc sorendben ott vannak a betűk az appok között, magától előjött csak kikapcsolni nem tudom.
2012. nov. 19. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Na ez érdekes,710-en semmi ilyesmi nincs.Lehet hogy ez ilyen 610 mód,ezek az abc betűk.Az is lehet hogy ha sok app van a telefonon,bedobja segítségnek.Mennyit szedtél le,nagyon teli van az ömlesztett menü?Lehet azért dobta be a telefon,segítségnek.Nekem 17 van gyárin kívül a 710-en,és nincs ilyesmi,csak abc sorrendbe van rakva,azt ennyi.Ez a tippem,ha nem ez akkor fogalmam sincs.Boccs.
2012. nov. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: még 3 app és neked is megjelenik.

20 app után automatán megjelenik. Nekem tetszik, gyorsabban tudok vele keresni az appok között. Ezek szerkesztése nem lehetséges.

2012. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na akkor jól tippeltem sajtospálesz:),azért néztem én sokszor videókon hogy mi az isten ez.Köszi.Akkor 20-nál bedobja,logikus a segítség,csak olyan rejtett funkció.
2012. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!