Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja a galaxy ace-nak?

Mi a baja a galaxy ace-nak?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Csak nekem van nagy problémáma a galaxy aceval? ?

Gyakran fagy , most például mikor újraindítom , rögtön kijelzi ,hogy a samsung kezdőlap váratlanul leállt. az alkalmazáok is leállnak. a viber is pl. frissíteni nem tudok , sms-eket nem kapok meg . Valaki tudna segíteni ? Mit kezdjek vele ?



2012. nov. 19. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ez a samsung szar hibája hogy ilyen fost kiadott ennyi pénzért túlárazott ellenben fagyogat gyenge hhadver rossz optimizálás pixeles képernyő stb... ennyi pénből mást kelelt volna venned amúgy osztálytársamnak is ilyen van és neki is mindig lefagy,még az angi brifs vagy mi az az a csirkésnél is pedig az csak egy sima 2D-s játék
2012. nov. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

na én inkább nem is raktam rá játékot mert rögtön fagy -.-

meg írja h megtelt a belsö memória.

2012. nov. 19. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen... THIS IS SAMSUNG!!! Túlárazott szar.. Egyébként cache cleanert, ilyesmit próbáltál?
2012. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
letöltöttem ,remélem menni fog!
2012. nov. 19. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!