Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Xperia Ace vagy Sony...

Samsung Xperia Ace vagy Sony Ericson Arc S?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni hgoy melyiket rendeljem meg,melyik éri meg legjobban. Samsung Xperia Ace vagy Sony Ericson Arc S? Egyik 47.000 körül van a másik 67.000

2012. nov. 19. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát Samsung xperia Ace nincs, ha a Galaxy Ace-re gondoltál, akkor az Arc S-et vedd!
2012. nov. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mutass már nekem egy Samsung Xperia Ace-t légy oly kedves, érdekelne milyen is.


De kötözködésen kívül, az Arc S ezerszer jobb. Nagyobb, sokkal erősebb, és van rá Android 4. De 67.000Ft-ért egyáltalán nem éri meg, annyiért inkább Xperia Sola.

2012. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

OFF:Hűha.Nem is tudtam hogy a Samsung felvásárolta a Sony-t:D Ezt jó tudni.

ON:Nem éri meg az Arc S se Samsung Xperia Ace(?????)inkább Sony Xperia Sola vagy U.

2012. nov. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem is. Tudtam, hogy megjelent az xperia ace?!

Küldenél egy képet róla?

Na a lényeg az, hogy az arc s sokkal jobb, de az arc s-nél olcsóbban is van jobb telefon az arc s-nél: xperia u vagy sola.

2012. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Xperia Arc S mindenben jobb. De a két mag miatt inkább U vagy Sola, mert ezek nem lesznek elavultak, mint az Arc S. Az Arc S már most elavult.
2012. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!