Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen QWERTY billentyűzetes...

Milyen QWERTY billentyűzetes mobilt vegyek?

Figyelt kérdés
Nekem eddig egy Alcatel OT-806-os telefonom volt, nagyon megvoltam vele elégedve, de sajnos tönkrement. Szeretnék venni egy újat csak nem tudom, hogy milyet. Az fontos, hogy legyen QWERTY billentyűzete, mert érintőképernyőn nem tudok írni és legyen benne WIFI, nekem csak ennyi kell, mert telefonálásra, zenehallgatásra és WIFI-n való netezésre használom. Szóval nekem nem kell, hogy androidos hülyeség csak ez a két dolog legyen meg. Eddig nézelődtem és ezt találtam: Nokia Asha 303 Grapphite. Szerintetek milyen, érdemes megvenni? Ja és ajánljatok nyugodtan más márkát is de én főleg a NOKIA-t részesítem előnyben.

2012. nov. 19. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
En a BlackBerry-t mondanam, qwerty-s mobilok kozott egyertelmuen az a legjobb.
2012. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom de azok drágák. és kell valami BIS előfizetés vagy mi a rák hogy rendesen müködjön
2012. nov. 19. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen kell...


Vagy a minoseget valasztod vagy az olcsosagot, ketto egyutt sajnos nem megy.

2012. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az Alcatel sem egy nagy minőség. és nekem még is jó volt.
2012. nov. 19. 18:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Izlesek es pofonok. Nekem az elmult 5-6 evben csak BlackBerry-jeim voltak, el sem tudok kepzelni mas qwerty-s telefont, mert barmelyiket a kezembe fogom az jut eszembe hogy olyan ez mintha egy jatektelefont fognek. A BB egy sokkal premiumabb erzes a kezben mint a tobbi. Nekem mondjuk a munkam miatt is kell, nagyon megkonnyiti az eletemet.


De ha jo volt az Alcatel, akkor Neked szerintem tok mindegy:D

2012. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mikey1988 ***** válasza:

Bár még sosem használtam az Asha 303-at, de amúgy a neten van róla magyar nyelven egy teszt: [link]

Nem tűnik annyira rossz mobilnak, de szerintem túl van nagyon árazva! Ezért max 15-20 ezret fizetnék és nem 40 ezret, amennyiért általában árulják!

2012. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mikey1988 ***** válasza:
Kiegészítés: Egy angol nyelvű teszt a 303-ról: [link]
2012. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!