Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon a legideálisabb...

TiniVani kérdése:

Milyen telefon a legideálisabb a számomra, a nokia lumia 610-et hogy értékelnétek?

Figyelt kérdés
Éritőképernyős, ne csak 1 évig legyen jó, akumlátor kapacitása legalább 1100mAh felett, bluetoth, könnyen kezelhetőség.

2012. nov. 23. 19:32
 1/1 anonim válasza:
Nekem 610-em van nekem nagyon tetszik,könnyen kezelhető,gyors,semmi akadás.A bluetooth-t azt felejtsd el csak névjegyzék másolásra alkalmas,mint a többi Wp-nél is.Ha jó áron jutsz hozzá,akkor okés,de mennyiért néztél?Amúgy ha sokat nyomkodod fél vagy 1 napot bír már pedig eleinte úgy lesz,nálam is úgy van :)arról nemtudok nyilatkozni,hogy meddig lesz jó lehetőleg garanciával kell venni,nekem is csak pár napja van meg.
2012. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!