Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánlanátok?

Melyik telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnék venni egy új okostelefont és ebben kérném a segítségeteket. A mostani telefonom 4 éve megvan.(anno ő volt a csúcsmodell és nagyon szépen megállta a helyét, de mostanában egyik szervízből megyek a másikba) Nem terveztem telefont venni a nyárig, de a mobilom már nem bírja sokáig.

Melyik okostelefont ajánlanátok? (márka és op.rendszer mindegy)Fontos: a minőséges kamera, tiszta hangzás, gyorsaság, sok alkalmazás. Általában az alkalmazások 90%-át kihasználom (sokat jegyzetelek, határidőnapló, emlékeztető, e-mailek, munkához és egyetemhez). Lehetőleg most is egy csúcsmodellt szeretnék, hogy hű társam legyen hosszú évekig. Melyik felelne meg nekem?

(egyedül a samsung galaxy s3-at ne mondjátok, a családomban több személynek is van, és én már valami mást szeretnék)



2012. nov. 23. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%

Esetleg akkor Note 2?

5.5colos kijelző míg az S 3 nak "csak" 4.8

Bár manapság egy ma még csúcskategóriás készülék holnap már elavult "szar" de szerintem a Note-nál nem találnak ki jobbat egy darabig maximum erősebbet.

Tulajdonképpen lesz egy mini tablet a zsebedben, amivel telefonálni is tudsz és hardveresen sok tabletet ver is.

[link]


ha megtehetném én ilyen telefont vennék.

Esetleg még csinálhatod úgy, hogy veszel egy normál telefont meg mellé egy nagyobb tabletet de ez csak egy ötlet.

2012. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszönöm! :)A note 2 tényleg nagyon profi, csak picit furán mutatna a kezemben, mivel nő vagyok és abból is a kisebbik termetű.:D

A tablet/telefon jó megoldásnak tűnik. Bár telefont mindenképp kell vennem, mert a jelenlegi a halálán van. :/ Pedig legszívesebben le se cserélném.

2012. nov. 23. 20:55
 3/13 anonim ***** válasza:
35%

Most le fognak pontozni, hogy nokiázok, de én az igényeid alapján a Nokia n8-ast ajánlanám neked, tapasztalat alapján!

Igaz, hogy nem idei, de szívós, masszív telefon, a kamerája nagyon jó, szépen, tisztán szól, könnyen kezelhető, könnyen lehet írni rajta, sok program szépen megy rajta, nem lassul be már a 10. után, gyorsan lehet vele írni (én is szoktam, sokat). E-mailezni, levelezni, böngészni is jól lehet vele. És ha több évig szeretnéd használni, nem akarsz évente cserélni, mindenképpen ajánlanám! Nem egy picike, de annál könnyebb írni rajta. Meg videót/filmet nézni is nagyon jó, jó minőségű videót visz, és a hangzása is jó.

Én is lány vagyok, és én sem a legnagyobb :)

2012. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Részemről te is megkaptad a zöld kezecskét! :)

Az N8-at nézegettem, nagyon strapa modellnek néz ki! Még gondolkodom rajta, karácsonyig van időm. Szerencsére akkor sok-sok kedvezményt kapok a szolgáltatómnál. :) Remélem sikerül kihasználnom!

2012. nov. 23. 21:10
 5/13 anonim ***** válasza:

Androidok közül:

- HTC Droid DNA: első 1080p-s kijelző, 5"-es, csúcs hardver, Android 4.1 (valószínűleg majd 4.2 is várható rá), eléggé rendbben van

- HTC vonalon tovább haladva: One X+: "csak" 720p-s, 4.7"-es kijelző, erre csak útban van a 4.1, és szintén minden szempontból rendben van

- Nexus 4: itthon nem kapható még, de extrém csúcs hardver, extrém jó áron, mivel Nexus, ezért 2-3 évig minimum támogatott, mindig a legfrissebb szoftver, sok custom rom, stb

- Sony Xperia T: csak ismételni tudom magam, jó hardver, Android 4.1, stb



WP8 vonalon:

- Nokia Lumia 920: WP8 jó oprendszer, de nem mindenkinek tetszhet, szóval előtte érdemes kipróbálni, de amúgy szintén jó hardver, és talán a jelenlegi generáció legjobb kamerája (Nokia ebben mindig is jeleskedett)

- HTC 8X: bár ha WP8 akkor szerintem csak Nokia jöhet szóba, de ez is jó


iOS:

- iPhone 5: mindenki ismeri, szóval nem is írok róla semmit

2012. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Xperia T, Note 2, Nexus 4 én ezek között vacillálnék ha most szeretnék telefont venni. Bár mivel én inkább Sony párti vagyok ezért az Xperia T nagy előnnyel indulna nálam de az ár/érték arány +, hogy Google Nexus telefon ezért a Nexus 4 is lekörözné a Samsung-ot plusz nekem a Note 2 már hatalmas fiú létemre...

És igazándiból nem is annyira tetszenek a Samsung telefonok a Galaxy S2-ig nagyon tetszettek de aztán betört a Sony és jobbnál jobb telefonokat dobott a piacra... De ez csak az én véleményem :)

Jelenleg Xperia S-em van és az is teljesen jó nekem.

2012. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hú, azt hiszem egyre nehezebb lesz választanom. A felsorolt telefonok közül mind nagyon tetszik! Most mégis mi legyen? :)

Nem vagyok ihpone fan, de annak ellenére, hogy nem sokat változtattak rajta, nekem nagyon bejön az 5-ös modell )még sosem volt iphone-om, de akiknél láttam, mind hosszú életű volt), bár nagyon tetszik a sony xperia T is (bár sony-val sem volt még dolgom). Esetleg tudnátok erről a kettőről írni bővebben?

2012. nov. 23. 22:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz Galaxy S III-at, és a Note 2 túl nagy akkor marad az Xperia T vagy esetleg a HTC One X. Illetve ha nem félsz az Lg-től akkor LG optimus 4X. Iphone-t nem ajánlom, mert már nem jobb mint az androidos csúcskészülékek, viszont drágább.
2012. nov. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Még sosem volt Sony-m, így félek tőle, viszont a T modell egyre jobban tetszik! Megbízható? Biztosan jó választás? Számíthatok rá éveken keresztül?

Sajnos én is hallottam, hogy az új iphone nem olyan mint a régiek. Azért gondoltam az új iphone-ra, mert régen megbízható modelleket dobott piacra, amelyek nagyon jól bírták a mindennapokat. De az új... :/

2012. nov. 24. 09:54
 10/13 A kérdező kommentje:
De a T-ről több videót is láttam, hogy a napon egyáltalán nem látszódik a képernyője. Ez komoly? Mert elég gagyi lenne, ha egy ilyen csúcs készüléket elrontanak ilyesmivel.
2012. nov. 24. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!